ЗОЛОТА ПІДКОВА, міжнародний фестиваль ретро автомобілів

 В Фестивалі | Конкурси

ЗОЛОТА ПІДКОВА — міжнародний фестиваль ретро автомобілів. Проводиться на Тернопіллі з 2015 року щорічно з метою привернення уваги до туристичного потенціалу та архітектурно-культурної спадщини Тернопілля.

Ініціатори: Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак», меценат та віце-президент з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, за підтримки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільської міської ради та Туристичної асоціації Тернопілля.

Партнери фестивалю: торгово-відпочинковий центр «Атріум» і музей старожитніх автомобілів «Ретро-кортеж» (з 2016 року). Головна умова участі в конкурсі — наявність історичного автомобіля, якому не менше 35 років.

У програмі – виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, вечірки та концерти.

2015 року в рамках фестивалю (25-27 вересня 2015) відбулася низка інших заходів, зокрема прогулянка і фотосесія в ретрокарах, а також оформлення ретро-тролейбусу студентами і викладачами ТПНУ. Незабутні враження і професійні світлини на згадку отримали від учасників фестивалю вихованці Тернопільського обласного спеціалізованого комунального дитячого будинку «Малятко» (20 дітей), Петриківського комунального дитячого будинку-інтернату (92 дітей), Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку (14 дітей) отримали

У 2016 році учасниками фестивалю стали близько 50 історичних автомобілів та близько 100 учасників з України, Польщі, Німеччини, Литви та Білорусі. Ретропробіг був присвячений творчості Іоанна Георга Пінзеля та світлій пам’яті Віри Стецько, яка присвятила життя дослідженню творчості скульптора.

джерело

Золота підкова – 2016. Продовжити читати →

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt