ВОЛОШИН Віталій Несторович

 В науковці | винахідники | раціоналізатори, Освітяни

джерело

ВОЛОШИН Віталій Несторович (01.01.1975, с. Татаринці Лановецького району Тернопільської області) — педагог, науковець. Кандидат технічних наук (2003),  доцент, заступник директора з навчальної роботи Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.
Профіль автора на веб-сайті НТБ ТНТУ ім. І. Пулюя —  https://library.tntu.edu.ua/personaliji/a/v/voloshyn-vitalij-nestorovych

Народився 1 січня 1975 р. в с. Татаринці Лановецького району Тернопільської області.
З 1990 по 1994 роки навчався в Тернопільському технікумі радіоелектронного приладобудування за спеціальністю «Технічне обслуговування верстатів з програмним керуванням і робототехнічних комплексів».

У 2000 році закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя та здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Металорізальні верстати та системи».

З 2000 по 2003 роки аспірант кафедри «Конструювання верстатів та машин» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Захистив кандидатську дисертацію на тему «Синтез затискних патронів з позиційними багатопрофільними затискними елементами для токарних верстатів» (2003) за спеціальністю 05.03.01 «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти».

Співавтор 3 монографій, 1 навчального посібника, автор більше 40 наукових праць, серед них 14 наукових статей, 8 винаходів і корисних моделей. Учасник науково-технічних конференцій та симпозіумів, в тому числі міжнародних.

Джерело:

ВОЛОШИН Віталій Несторович [Електронний ресурс] // Кафедра конструювання верстатів, інструментів та машин ТНТУ ім. І. Пулюя. – Тернопіль, 2019. – Режим доступу: https://kaf-vi.tntu.edu.ua/voloshyn-vitalij-nestorovych.html, вільний.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt