ТЛУЩ Владислав Олегович

 В Митці | Мистецькі колективи | Виконавці
ТЛУЩ Владислав Олегович (1992, м. Тернопіль) – оперний співак  (баритон), педагог по вокалу.

Владислав Тлущ народився у Тернополі в 1992 році. Навчався у Тернопільському музичному училищі ім. Соломії Крушельницької (2008-2011) клас викладача Бойка Р. П.. У 2012 р. вступає до Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка у клас заслуженого артиста України Ореста Сидора (2012-2018).

Першим визначним випробуванням стала участь у конкурсі Klaudia Taev Competition, Estonia 2016. У 2017 році з успіхом дебютував у партії Фігаро у постановці Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької «Безумний день або весілля Фігаро» В. А. Моцарта, режисер-постановник Василь Вовкун.20

У 2018 році став призером Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім. В. Сліпака (Львів). У цьому ж році був прийнятий на посаду соліста Львівського органного залу. Працював з такими диригентами як Юрій Бервецький (Україна), Тарас Криса (Україна, США), Теодор Кухар (США) з яким працював над записом CD-диска для англійського лейблу Toccata Classics.

Володар лірико-драматичного баритона зі світлим, яскравим тембром і значною силою, що дає йому можливість виконувати як ліричні, так і драматичні партії. Проходив майстер класи у маестро Володимира Чернова (Росія – США, Лос-Анджелес), Ейтана Пессена (Німечинна, Польща) Ольги Пасічник (Україна, Польща).

Джерело:

Баритон Владислав Тлущ: «Голос – це такий апарат, до якого не можна ставитися зверхньо» [Текст] : [інтерв’ю] з солістом Львівського органного залу, уродженцем Тернополя В. Тлущем / [спілкувалася] ЖС. Вершигора // Номер один. — 2019. — 8 трав. — С. 14 : фот. кольор. — (Культура).

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt