СТЕПУЛА Руслан Іванович

 В АТО | ООС. Книга пам'яті

Степула_РусланСТЕПУЛА Руслан Іванович (14 квітня 1983 року, с. Костільники, Тернопільської області — 5 вересня 2014, с. Цвітні Піски, Луганської області), український військовик, боєць 80-ї окремої аеромобільної бригади МО України.

Уродженець Бучацького району у мирний час працював за кордоном на заробітках. Мав сім’ю, його донька восени 2014 року пішла у перший клас.

Мобілізований до війська як доброволець, 1 серпня 2014 року був скерований у львівську десантну бригаду. Воював у війні на сході України — брав участь у звільненні від терористів Луганщини.

Загинув 5 вересня 2014 у бою з диверсійною групою терористів, коли група бійців біля села Цвітні Піски забезпечував відхід українських військ у Слов’яносербському районі трасою Н21. Похований 11 вересня 2014 року в с. Костільники, Бучацький район, Тернопільська область.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Джерела:

Чорній, О.  Бучаччина попрощалася з Русланом Степулою – патріотом із Костільників, який загинув на Луганщині [Текст] / О. Чорній // Нова доба. – 2014. – № 38 (19 верес.). – С. 1.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt