ШУПЛАТ Остап Костянтинович

 В Письменники | Літературознавці, Спортивні організації | Спортсмени | Тренери
Шуплат Остап Костянтинович (27.09.1942, м-ко Порохник (нині, Польща) поет, кандидат у майстри спорту з шахів, член Тернопільського шахово-шашкового клубу «Авангард».

Шуплат Остап Костянтинович народився 27 вересня 1942 року в містечку Порохник (Польща). 1945 року під час операції «Вісла»родина Шуплатів була насильно депортована в Україну, і  поселена на Збаражчині в селі Капустинецький Ліс. Там Остап навчався в початковій школі, до восьмого класу – в с. Красносільці, а повну середню здобув в м. Збараж.

Закінчив Чернівецький економічний та Львівський радіотехнічний технікуми. Працював на заводі «Квантор» м. Збаража. О. Шуплат – поет різноплановий. Працює у багатьох жанрах: ліриці, гуморі, дитячій літературі.

Остап Костянтинович – кандидат у майстри спорту з шахів, багаторазовий чемпіон Збаразького району, призер чемпіонату Тернопільської області з шахів, член Тернопільського шахово-шашкового клубу «Авангард».

Опублікував близько 300 шахових задач. Друкувався у газетах не лише Тернопілля, а й Києва, Москви, Риги, Фінляндії та США. На даний час проживає в Одесі, пише вірші для дітей.

Джерело

Шуплат Остап Костянтинович  [Текст] /Літературна Збаражчина : реком. бібліогр. посіб. / Збараз. централіз. бібл. система, метод.-бібліогр. від., від. інформ. технолог. та автомат. бібл. процесів; уклад.: Н. Сенчишин, В. Радовська; ред. Т. Кульпа; вступ. сл. П. Сороки. – Збараж, 2017. – С. 216–219: фот. – Режим доступу: http://zbarazh-library.com.ua/writen-books.html, вільний.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt