Щорічний міський конкурс імені Володимира Лучаківського

 В ДОВІДКОВІ РЕСУРСИ, Премії | Відзнаки | Нагороди, СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ТА РЕЛІГІЙНЕ ЖИТТЯ КРАЮ

Започаткований у 2012 році з ініціативи міського голови Сергія Надала у Тернополі. Організатори: Тернопільська міська рада і Фонд імені В. Лучаківського.

Для вшанування пам’яті Володимира Лучаківського, для продовження його справи розвитку міста і громади. Метою конкурсу є визнання вкладу наших громадян в історію міста та підтримка інновацій.

Проходить у двох номінаціях:

  1. Вклад в історію. Відзначають тих, хто найбільше вплинули на розвиток міста.
  2. Майбутнє створюється сьогодні. Відзначають тих, хто доклав вагомих зусиль до інноваційного технологічного, суспільного, культурного розвитку Тернополя.

На першому етапі проходить відбір номінантів. З кожної номінації оргкомітет визначає переможця. Відзначення переможців відбувається в Українському домі «Перемога» 19 березня, в день народження першого українського бурмістра Тернополя Володимира Лучаківського.

 


Номінація «Вклад в історію»

2014

У зв’язку з подіями на сході України конкурс не проводився.

2013

Тарас Демкура — бізнесмен, меценат, власника торгівельного центру «Атріум»

2012 

Кучеренко Анатолій Іванович – голова виконкому Тернопільської міської ради (1984-1991), міський голова Тернополя (1998-2002). Гаслом Кучеренка було: «Моя мета — зробити Тернопіль європейським містом заможних та щасливих людей». Колеги по роботі знають, що життєвий принцип Анатолія Івановича – «Чесність та порядність по відношенню до себе і до людей».

Кандидатура Анатолія Івановича Кучеренка подана кількома організаціями. Зокрема: Творче молодіжне об’єднання «Нівроку», редакція газети «20 хвилин», Тернопільська обласна організація Національної спілки журналістів України.

Номінація «Майбутнє створюється сьогодні»

2013

Олександр Смик – поет, бард, начальник відділу культури та мистецтв міськради .

2012

Бігуняк Володимир Васильович – кандидат медичних наук, професор кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського, член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів.

Володимир Васильович здобув славу та визнання не лише в рідному місті, Україні але і за кордоном. І не лише за вдалі операції та пересадки шкіри при лікуванні опіків. Професор Бігуняк є іноваторм та винахідником у медичній галузі, автором 16 всесвітніх патентів.

Кандидатура Бігуняка Володимира Васильовича подана кількома організаціями, зокрема: газета «Номер один», Асоціація міст України, Тернопільський державний медичний університет.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt