ШЕВЧУК Микола Мирославович

 В Діячі театру й кіно, Митці | Мистецькі колективи | Виконавці
ШЕВЧУК Микола Мирославович (05.12.1993, с. Шманьківці Чортківського району Тернопільської області) — український співак, актор, артист-вокаліст Муніципальної академічної хорової капели  імені Л.М.Ревуцького (від жовтня 2016). Почесна грамота Київської міської ради (2019).

Микола Шевчук народився 5 грудня 1993 року в селі Шманьківці Чортківського району Тернопільської області України. Закінчив Шманьківську загальноосвітню школу (2009), Чортківський педагогічний коледж (2013), Київський національний педагогічний університет імені М. Драгоманова (2018, спеціальність — музичне мистецтво).
Навчаючись в інституті мистецтв ім. А. Авдієвського з вересня 2013 р. по жовтень 2018 р. співав в Володимирському кафедральному соборі в патріаршому хорі при Патріарху Філареті.
Вже будучи студентом співав в народному хорі «Червона калина». На літніх канікулах 14 липня 2014 р. випадково потрапив в телепрограму «Караоке на майдані», де став фіналістом і виграв телевізор.
В той самий період в 2014 р. поступив в Студію при хорі Г.Верьовки, де пізніше вчився паралельно з інститутом. Навчаючись в інституті і в студії було виконано багато концертів, співав в хорі і сольні партії.
25 травня 2018 р. виконав свій перший сольний концерт під керівництвом викладача Ю. Заболотського на здобуття ступеня Магістра, який успішно захистив. В кінці червня цього ж року захистився і отримав Диплом Магістра в НПУ ім. М. Драгоманова.
Так в вересні 2016 р. прослухався в Академічну чоловічу хорову капелу ім. Л. Ревуцького і успішно став її артистом-вокалістом вищої категорії.
Хобі
  • Музика та футбол.
Фільмографія
  • 2016 — «Слуга народу» — Працівник аеропорту, готелю
  • 2017 — «Смерть Сталіна» — Солдат

Максим ОГОРОДНИК

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt