СЕГІН Богдан Дарійович

 В Митці | Мистецькі колективи | Виконавці
СЕГІН Богдан Дарійович (1976, м. Борщів, Тернопільська область) — український композитор, менеджер музичних проектів. Член Національної спілки композиторів України. Лауреат премії ім. Б. Лятошинського (2019).


Народився в 1976 у м. Борщів Тернопільської області. З 1991 по 1994 навчався у Тернопільському державному Музичному училищі ім. С. Крушельницької за спеціальностями “фортепіано” і “теорія музики” та займався композицією у Б. Климчука.

У 1999 закінчив Львівський державний музичний інститут ім. М. Лисенка (сьогодні – Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка) за спеціальністю “композиція” (клас проф. М. Скорика), а згодом (у 2002 році) там же – асистентуру-стажування (творчий керівник проф. М. Скорик).

У різний час брав консультації з музичної композиції у А. Пярта, Б. Фуррера, О. Щетинського та ін. Лауреат Премії ім. Л. Ревуцького (2004).

Двічі був учасником стипендіальної програми Міністра культури і Національної спадщини Польщі Gaude Polonia:

  • 2003 – стажування в Кракові у Зб. Буярського
  • 2006 – у Варшаві в З. Краузе.

Стипендіат Warsaw Autumn Friends Foundation (2003). Отримав грант за програмою Gulliver Connect (2008) та грант Президента України (реалізовано у 2008-2010). Переможець кількох композиторських конкурсів в Україні.

Музика композитора постійно виконується в Україні та закордоном. В доробку композитора також музика до більш як десяти театральних постановок в Україні і Польщі. Богдан Сегін працював в оргкомітетах фестивалів сучасної музики:

у Львові:

  • “Контрасти” з 1998 по 2006;
  • “Оксамитна Куртина” 2006

та Києві:

  • “Київ Музик Фест” 2009;
  • Міжнародний форум “Музика Молодих” 2009 та 2011.

Починаючи з 2006 реалізував цілу низку власних проектів, зокрема у співпраці з Польським Інститутом у Києві, Goethe-Institut, Австрійським Культурним Форумом у Києві, Чеським Центром та Французьким Інститутом.

З 2009 почав координувати проекти Ensemble Nostri Temporis, а з 2010 – мистецький керівник цього колективу, який спеціалізується на виконанні сучасної класичної музики. З 2012 організовує проведення щорічних Київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE.

У 2011-12 роках був запрошеним директором Міжнародного форуму “Музика молодих”, в рамках якого заснував і провів першу “Українську бієнале нової музики” (відбулася у Києві і Львові у березні 2013).

Одночасно з 2012 Богдан Сегін починає працювати комерційним директором з питань розвитку сучасної музики Львівської обласної філармонії та виконавчим директором Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти”.

Джерело

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt