РОМАНЮК Руслан

 В АТО | ООС. Книга пам'яті

РОМАНЮК Руслан Богданович (1977 , с. Білозірка Лановецького району Тернопільської області – 14.11.2018, м. Дніпро) – український  військовик, контрактник Збройних сил України з 2016 року.

Романюк Руслан Богданович народився 29 березня 1977 р. в м. Тернопіль в сім’ї Романюків Галини Серафимівни і Богдана Олександровича. Сімейне життя в батьків не склалось, після розлучення кожен з них влаштував своє життя.

Так склалося, що в кількох місячному віці  Руслан залишився на вихованні бабусі і дідуся Бойчуків Марії Павлівни і Серафима Дмитровича які проживали в с. Білозірка.  В 1983 році Руслан став учнем 1 класу Білозірської середньої школи.

В 1992 році закінчив 9 клас з задовільною поведінкою і задовільним ставленням до навчання. У цьому ж році поступив на навчання в Лановецьке ПТУ на спеціальність тракторист-машиніст. В березні 1995 року закінчив навчання і 22 травня цього року був призваний в Збройні Сили України. Служив в м. Славуті Хмельницької області в розвідувальних військах.

28 листопада 1996 р. відслуживши повернувся в рідне село, де і почав свою трудову діяльність працюючи на колгоспному зернотоку. (5 жовтня 2014 році одружився, але сімейне життя не склалося, в 2015 році розлучився, дітей не було).

29.05.2016 р. пішов захищати Україну,  підписавши контракт на службу в Збройних Силах України. Пройшовши навчання на військовому полігоні  Львівської області, був направлений у військову частину міста Маріуполь.  Після чого продовжив службу на передовій лінії оборони в військово-морській піхоті сіл Водяне і Широкино.

7 листопада 2018 після 2-х років служби, боєць виїхав у відпустку в рідне село, але додому йому не судилося потрапити. Загинув за невияснених обставин у Дніпрі.  Закривавлене тіло  Руслана Романюка було знайдено 13 листопада неподалік залізничного вокзалу міста Дніпра  в закинутому приміщенні. Відкрито кримінальне провадження за фактом навмисного вбивства.

Тіло військовослужбовця було доставлено 18 листопада в рідне село де було поховано з усіма військовими почестями на сільському кладовищі села

Страшна новина сколихнула щойно Лановеччину та нашу парафію!!! Жорстоко був вбитий контрактний військовослужбовець ЗСУ Руслан Романюк, який їхав у відпустку у своє рідне село Білозірка і так хотів побувати на молитві в своєму тихому сільському храмі!!
Вічна пам’ять !!

Похований 18 листопада 2018 року в рідному с. Білозірка
Деталі: https://te.20minut.ua/Podii/vbitogo-viyskovogo-ruslana-romanyuka-pohovayut-18-listopada-u-ridnomu–10742103.html
Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt