Готельно-ресторанний комплекс “Диканька”

 В Готелі | Кемпінги | Мотелі

Готельно-ресторанний комплекс "Диканька"

46023, Тернопіль,
15 Квітня, ЗА

телефон: (0352)42-1414, +38(067)350-6752

e-mail:dykanka@office.te.ua

web:http://dykanka.te.ua

Розклад роботи: понеділок-неділя 12:00-24:00 без перерви, без вихідних

"Диканька" — готель, створений з любов,ю та турботою про клієнта. Кожен номер тут – справжній витвір мистецтва рукою талановитого митця.

В готелі 24 одномісних та двомісних номери.  Надзвичайний комфорт, вишуканий дизайн та обслуговуваня номерів, сподобається кожному цінителю прекрасного стилю.

Три поверхи готелю оформлені кожен у своєму стилі. Перший поверх – у стилі «барокко», другий – «модерн» і третій – «український ренесанс». Отже, ви зможете обрати для себе номер не тільки зручний та комфортний, але й оформлений у відповідності саме до ваших смаків.

У кожному номері кондиціонер, кабельне телебачення, гаряча та холодна вода,  щоденне прибирання, а також обслуговування офіціантами.

Для відвідувачів, що приїздять до нас на автомобілі ми пропонуємо зручну парковку  під надійною охороною.

Опис діяльності:Банкетна (весільна) зала на 150 відвідувачів. Старий зал (3–40 чоловік) На території ресторану є невеличкі ставки, в яких, в теплу пору року плавають лебеді та черепахи. Неподалік – клітки із карпатськими ведмедями. Головний акцент ресторан робить на якості страв і обслуговуванні. Крім того, що тут можна розслабитися і повеселитися, спробувати справжній український борщ, вареники, домашні ковбаси, рибні страви, салати, солоності і, звичайно, найсмачніше сало поросяти. І все це під гарну чарочку і задушевну українську пісню. Будь-яка презентація, день народження, новий рік, ювілей, фуршет, банкет чи весілля пройдуть тут на найвищому рівні. В готелі 24 одномісних та двомісних номери. Надзвичайний комфорт, вишуканий дизайн та обслуговування номерів, сподобається кожному цінителю прекрасного стилю. У кожному номері до ваших послуг кондиціонер, кабельне телебачення, гаряча та холодна вода, щоденне прибирання, а також обслуговування офіціантами. Парковка – під надійною охороною. Сауна у римському стилі, великий басейн, більярд та кімната відпочинку.

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt