Готель “Старі Заліщики”

 В Готелі | Кемпінги | Мотелі

 

Готель "Старі Заліщики"

    вул. Маковея, 2
   48600, м. Заліщики,
   Тернопільськаобл
   тел. (03554) 2-13-03
   тел./факс (03554) 2-18-52

Працює цілодобово

Ресторан "Роксоланочка"

працює щоденно від 11 до 23 год.
Замовлення приймаються за адресою:
м. Заліщики,
вул. Маковея 2,
тел. (03554) 2-30-86,
тел./факс (03554) 2-18-52

У нашому місті знову почав діяти готель "Старі Заліщики", який справляє добре враження на всіх, хто його відвідує. Приміщення має свою історію, воно збудоване ще в 1803р. На початку минулого століття тут діяла учительська семінарія, директором якої з 1913 по 1925 рік був видатний український письменник, літературний критик, громадський діяч Осип Маковей.

У цьому будинку повсюди відчувається дихання історії. Його нещодавно реставрували завдяки власникові готелю Миколі Михайловичу Навольському. Високі стелі, товсті стіни, широкі коридори, просторі кімнати приваблюють відвідувачів. Робота тривала півтора року, зате стара будівля набула сучасного вигляду. В кожному готельному номері є усі зручності. Дорожчими є номери з більшою площею. Ціни тут доступні для кожного туриста: від 50 до 120 гривень за добу. В готелі є 21 двокімнатний номер з двома або трьома кімнатами, в кожному – передпокої.

Заліщани горді, що місто повертає собі славу курорту.

Поряд з готелем "Старі Заліщики" почав працювати ресторан "Роксоланочка". Його відкриття стало справжнім подарунком для жителів міста. Чудовий інтер`єр справляє добрий настрій для замовників весіль, бенкетів. У залі можна помістити 270 осіб, крім бенкетного залу є дві кабінки. У ресторані "Роксоланочка" кожен знайде улюблену страву і добрий настрій, який створює жива музика. Назви страв перегукуються із королівським виглядом інтерєру. Крім того, ресторан може похвалитися доволі широким вибором вин.

При готельно-ресторанному комплексі діє продуктова крамниця та магазин одягу, стоянка з охороною, більярдна.

Створений готельно-ресторанний комплекс у Заліщиках засвідчує високоякісну інфраструктуру. Отож туристи все частіше приїздять до містечка на березі Дністра.

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt