Кемпінг “У Збруча”

 В Готелі | Кемпінги | Мотелі

Кемпінг "У Збруча"

с. Козина
Гусятинський район
Тернопільська обл.

тел. (0352) 52-89-89


Кемпінг “У ЗБРУЧА” знаходится у мальовничій місцевості поряд із заповідником “Медобори”, що на перетині Тернопільської та Хмельницької областей на берегах річки Збруч. Водосховище створює унікальні можливості для відпочинку, риболовлі та купання. Наявність джерел із лікувальною мінеральною водою типу “Нафтусі” дає можливість туристам для оздоровлення.

В кемпінгу  надаються місця у комфортних європейських кемпінгах (мобільних будиночках на колесах). За бажанням є місце для наметового містечка. Можна смажити шашлики, варити рибну юшку із власноруч впійманої риби, засмагати на чистому піщаному пляжі та кататися на човні.

Враховуючи, що поряд заповідні території, є можливість погуляти лісом, збирати ягоди та гриби (в залежності від сезону), насолоджуватись співом пташок та відпочити від міської метушні.

Гостинні господарі пропонують екскурсії по замках та печерах Тернопілля, виїзди до святих місць Почаєва та Зарваниці.

Господарі вільно розмовляють українською, російською та німецькою мовами.

Орієнтовна ціна проживання 60-100 грн. Харчування – за домовленністю з господарями або самостійно.

Доїхати до кемпінгу “У Збруча” можна, як із сторони Тернополя (Тернопіль – Скалат – Гримайлів – Сатанів, в селі Красне повернути на село Козина, де до кемпінгу 7 км.), так із Хмельницької сторони по дорозі Війтівці – Сатанів (повернути на село Мартинківці до кемпінгу). Щоденно, в літній період року, з центрального автовокзалу Тернополя курсує автобус за маршрутом Тернопіль-Козина-Кемпінг-Тернопіль.

 

 

 

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt