ПРИВЕДА Петро Васильович

 В АТО | ООС. Книга пам'яті

priveda

ПРИВЕДА Петро Васильович (26.08.1994, с. Залуччя, Борщівський район, Тернопільська область – 30.11.2015), боєць добровольчого батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Тернопіль”.

Школу закінчив у с. Нівра. Пізніше – Тернопільське ВПТУ ресторанного сервісу і торгівлі. З липня 2014 року – добровольцем у батальйон “Тернопіль”. У вересні 2014 року після вишколу був направлений на Луганщину, в місто Лисичанськ. Відбув три ротації, періодично приїжджаючи додому у відпустку.

Під час чергової відпустки, 22 червня 2015 року потрапив в аварію. Непритомного доправили до Борщівської райлікарні, а звідти – до Тернопільської обласної лікарні. Через місяць і десять днів вийшов з коми, здавалося, що почнеться одужання, але… У жовтні – нова операція, новий дренаж, під час цього й занесли інфекцію. Почався гнійний менінгіт…

Коли на початку листопада хлопця перевели до Львівського військового шпиталю, він уже був у дуже важкому стані. “Надто пізно, його запустили в Тернополі”, – сказали львівські медики, але в батьків усе ще була надія.

Йому так і не вдалося побороти хворобу, незважаючи на ще дві операції у Львовському госпіталі. Помер 30 листопада 2015 у реанімації. Похований 3 грудня 2015 року в рідному селі Залуччя.

Джерела:

Кошіль, І. “Застерігала сина від війни, а біда сталася вдома…” [Текст] : після тривалого перебування у комі П. Приведа помер у день народження батька / І. Кошіль // Нова Тернопільська газета. – 2015. – № 45.

Яворська, Х. Серце втомилося боротись [Текст] : [пам’яті воїна АТО П. Приведи] / Х. Яворська // Свобода. – 2015. – № 95 (9 груд.). – С. 6 : фот.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt