ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ | Борщів

 В Видатні діячі регіону, почесні громадяни регіону

За заслуги перед містом і громадаю з 2006 року започатковано присвоєння звання
Почесного громадянина міста Борщева

АНДРІЙЧУК Петро Олександрович
Рішення сесії міської ради  за № 131 від 26.08. 2006 року — «За вагомий внесок в розвиток українського аціонального мистецтва, збереження і примноження української пісенної спадщини, популяризацію кращих зразків, звичаїв та обрядів нашого краю та за повагу до борщів’ян».

ПОЛОВИНКО Іван Кузьмич
Рішення сесії міської ради за № 131 від від 26.08. 2006 — «За вагомий внесок у розбудову міста та формування його історико-культурного центру, організацію будівництва парку культури та відпочинку «Замковий лісі»  та капітального ремонту «Народного Дому».

КОСТІВ-ГУСКА Ганна Михайлівна
Рішення сесії міської ради  за № 447 від 18 квітня 2007 року — «За невтомну творчу працю, за яскраву і самобутню творчу індивідуальність, за оспівування України й Надзбручанського краю, внесення вагомого слова у рясний вінок української поезії та з нагоди 35-ліття творчої діяльності».

ФІЛАРЕТ, Патріарх Київський і всієї Руси-України 
Рішення сесії міської ради  за № 1562 від 08.10.2009 року — «В честь високої поваги Святійшого отця до громади міста, сподвижницьку працю над розбудовою Помісної Православної Церкви в Україні» та з нагоди  до першого візиту Філарета в Борщів.

БЕРСТАД Олав, Посол королівства Норвегії в Україні 
Рішення сесії міської ради  за № 2304 від 19.08.2010 року — «за заслуги перед містом і підтримку та співпрацю з Борщівською міською радою зі здійснення практичних заходів по вирощуванню альтернативних видів палива та переводу котелень на енергоощадні технології.

БАЛАФІН Ігор Євгенійович
Рішення сесії міської ради  за № 239 від 31 серпня 2011 року — «за видатні заслуги та трудовий внесок в розвиток економічного потенціалу, господарської, соціальної інфраструктури міста та з нагоди 555-річчя міста Борщева».

ПАВЛЮК Іван Миколайович
Рішення сесії міської ради  за № 240 від 31 серпня 2011 року — «за збагачення національної культури та духовної спадщини, гуманістичну і духовну діяльність та з нагоди 555-річчя міста Борщева».

МАТКОВСЬКА Віра Григорівна
Рішення сесії міської ради  за № 863 від 23 серпня 2013 року — «за формування та збарачення національної культури та духовної спадщини, гуманістичну і духовну діяльність».

ЛИЖИЧКО Руслана 
Рішення сесії міської ради  за № 974  від 24 грудня 2013 року — «за подвиг, силу волі, великий патріотизм на головному Майдані країни, за голос, який розбудив всіх від Києва до Міста Борщева і пробудив у громадян приспаний дух волі».

ДОВГОШИЯ Петро Іванович
Рішення сесії міської ради від 30 червня 2016 року № 305 — «за вагомий особистий внесок у становлення державності, розвиток демократичного суспільства в місті Борщеві».

ГОЦКО Григорій Васильович
Рішення сесії міської ради за № 355 від 22 серпня 2017 року — «за вагомий особистий внесок у становлення державності, активну громадську позицію».

КОСТІВ Ярослав Васильович
Згідно рішення міської ради за № 950 від 20.08.2018 — «за вагомий особистий внесок у становлення державності, активну громадську позицію».

ЗЛОНКЕВИЧ Ярослав Васильович
Згідно рішення міської ради за №1595 від 4.09.2019  — «за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецького та громадського життя краю».

джерело

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt