ПАМ’ЯТНИК-ПОГРУДДЯ ГЕРОЮ УКРАЇНИ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРУ СЕРГІЮ КУЛЬЧИЦЬКОМУ

 В АТО | ООС. Книга пам'яті, Видатні діячі і край, Військовики, ДОВІДКОВІ РЕСУРСИ, Історія регіону, Меморіальні об’єкти | Пам'ятники | Пам’ятки

ПАМ’ЯТНИК-ПОГРУДДЯ ГЕРОЮ УКРАЇНИ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРУ СЕРГІЮ КУЛЬЧИЦЬКОМУ та алея слави Героям Чортківщини, що загинули в російсько-українській війні на сході України:

Скульптор – Олесь Маляр (ТОО НСХУ).
Відкрито: 4 серпня 2019.

Це вже другий пам’ятник генералу Сергієві Кульчицькому в Чортківському районі. Перший відкрили 26 травня цього року в загальноосвітній школі села Великі Чорнокінці. Саме в ньому закорінено рід Кульчицьких. Звідси походить і його дружина. Батько Сергія Петро Іванович обрав шлях військового. 1967 року його відрядили у Далекосхідний військовий округ. Падь Кочівна, Падь Піщана у Приморському краї — справжня глушина, де були тільки казарми і два будиночки для офіцерських родин. Тут почали шлях сини Сергій та Ігор, які, вирісши, теж пішли батьковою професійною стежиною. (джерело)

Меморіал слави і пам’яті воїнів-захисників землі української встановлено за кошти аграріїв Чортківщини.

Джерело й деталі:

Лякуш, Т. У Чорткові відкрили пам’ятник генерал-майору Сергію Кульчицькому і меморіал слави Героям Чортківщини [Електронний ресурс] / Т. Лякуш // Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) : офіц. веб-сайт. — Київ, 2005—2018. — Режим доступу: http://www.usva.org.ua/mambo3/index.php?option=com_content&task=view&id=2758, вільний. — Дата ост. пер.: 20.06.2020.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt