ОЛЕНИЧ Лариса Богданівна

 В Бібліографи | Бібліотекарі
ОЛЕНИЧ Лариса Богданівна (05.09.1961, с. Цебрів Зборівського району Тернопільської області) — український бібліограф. Член ТОО ВГО «Українська бібліотечна асоціація». Відзнаки в галузі культури. Почесна грамота Міністерства культури та туризму України (2007, 2014). Диплом І ст. ІІ Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу — 2018»

Закінчила бібліотечний факультет Київського державного інституту культури ім. О. Корнійчука (нині КНУКіМ, 1982) з кваліфікацією бібліотекар-бібліограф.

Трудову діяльність в Тернопільській ОУНБ розпочала на посаді методиста науково-методичного відділу. З 1985 року — завідувач інформаційно-бібліографічного відділу. Організовує довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування користувачів, місцевих органів влади та управління, підприємств, установ, закладів та організацій міста й області відповідно до їх запитів і потреб.

Здійснює роботу з формування та зберігання підсобного фонду відділу. Бере участь у формуванні фонду бібліотеки довідковими, бібліографічними та інформаційними виданнями. Є членом комісії зі списання бібліотечного фонду.

Значну увагу приділяє організації видавничої діяльності ТОУНБ. Укладач і співукладач бібліографічних видань:

Здійснює організаційно-методичне керівництво бібліографічною діяльністю в ТОУНБ та бібліотеках області. Систематично бере участь в обласних семінарах директорів та завідувачів методичних відділів ЦБС, школах методиста, днях спеціаліста для працівників бібліотек різних видів.

Ініціювала проведення обласних семінарів бібліографів центральних бібліотек, конкурсів «Кращий бібліографічний покажчик Тернопільщини» (2012, 2017). Автор численних публікацій на сторінках періодичних видань, зокрема:

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt