МИСЬКІВ Григорій Михайлович

 В Церковні діячі
МИСЬКІВ Григорій Михайлович (06.01.1914, с. Коцюбинці, нині Гусятинського району – 26.11.2007, м. Комарно, Городоцького району Львівської області) – релігійний діяч.

Дитинство Григорія минуло в Коцюбинцях Гусятинського району. Батьки, Михайло та Софія, старалися дати своїм дітям (окрім Григорія, в сім’ї був ще син Микола та дочка Ганна) добру освіту. У 1934 р. закінчив гімназію в м. Чортків, 1938 р. – духовну семінарію в м. Станіслав (нині Івано-Франківськ).

Священик у селах Дубенки, Велеснів і Залісся; від 1942 р. – на парафії в с. Устя-Зелене (всі – нині Монастириського району).  У 1950 р. о. Г. Миськів заарештований і засуджений на смертну кару, яку замінено на 25 років ув’язнення. Перебував у таборах поблизу м. Воркута (нині РФ).

Від 1954 р. працював на нафтопереробному заводі в Башкирії (нині Башкортостан, РФ). Після звільнення у 1956 р. оселився в м. Комарно, де працював бухгалтером бурякопункту, водночас провадив підпільні відправи як священик УГКЦ. Від 1989 р. – на парафіях у селах поблизу Комарного. Реабілітований 22 липня 1991 року.

джерело:

Відійшов у вічність по заслужену винагороду від Бога

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt