МУЛЯР Руслан Станіславович

 В АТО | ООС. Книга пам'яті
МУЛЯР Руслан Станіславович (24.01.1975, м. Тернопіль – 26.05.2018,  с. Кримське Новоайдарівського району Луганської області), військовик, підполковник УСБУ в Тернопільській області. 

Полковник СБУ Муляр Руслан Станіславович народився 24 січня 1975 року у місті Тернополі в сім’ї службовців.

Середню освіту здобув у загальноосвітній школі №20 м. Тернополя, вищу – в Тернопільській академії народного господарства, яку закінчив у 1997 році за спеціальністю «Облік і аудит».

У цьому ж році був призваний до лав Збройних Сил України, військову службу проходив у навчальному центрі в/ч 9932 (м. Івано-Франківськ), в/ч 9960 (м. Хмельницький) та в/ч 1478 (м. Кременчук, Полтавська область).

Демобілізувавшись у 1998 році, розпочав трудову діяльність у колективному сільськогосподарському підприємстві «Медобори» (с. Великі Гаї Тернопільського району).

У вільний час Муляр Р.С. займався легкою атлетикою, виконав норматив кандидата в майстри спорту. Неодноразовий переможець та призер всесоюзних та міжнародних змагань, у 1992 році був членом збірної України з легкої атлетики.

Улюблений вид спорту – футбол, яким займався з юнацьких літ до останнього часу. У складі збірних команд Тернопільщини здобував численні перемоги в спортивних змаганнях, в тому числі в чемпіонатах України серед учасників АТО.

Військову службу в органах СБУ розпочав у 2001 році, продовжив у підрозділі Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів у 2003 році.

За сумлінну та бездоганну службу в органах державної безпеки полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово нагороджувався керівництвом Служби безпеки України, Управління СБ України в Тернопільській області.

Одружився 6 серпня 1994 року, разом з дружиною Ольгою Богданівною 1972 р.н., виховували трьох дітей: дочку Наталію 1995 р.н., синів Олександра та Станіслава 2007 р.н.

З 2014 року полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово відряджався в район проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, де проявляв зразкове виконання військової присяги.

Загинув 26 травня 2018 року при виконанні військового обов’язку поблизу с. Кримське Новоайдарівського району Луганської області.

Залишилась дружина та троє дітей.

Похорон – 29 травня на Микулинецькому кладовищі.

Джерела:

 

Тернопільській школі хочуть присвоїти ім’я Героя АТО

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt