Готельний комплекс “Мотель “Гранд”

 В Готелі | Кемпінги | Мотелі

Готельний комплекс "Мотель "Гранд"

Тернопільська обл.,
Теребовлянський р-н,
смт.Дружба,
вул. Л.Українки, 2а
тел. +38 (03551) 6 15 72, +38 (050) 707 47 58
e-mail: otel-grand@mail.ru

Готельний комплекс Мотель «Гранд» розташований на трасі Київ-Івано-Франківськ та Брест-Чернівці в смт. Дружба, Теребовлянського району, Тернопільської області. Крім того, Мотель «Гранд» знаходиться на шляху до відомого українського курорту Буковель, відстань до якого становить 200 км.

У комплексі наявні 30 номерів європейського класу, умебльовані зручними меблями та оснащені телевізорами з супутниковим телебаченням. У номерах люкс та напівлюкс працює кондиціонер.
До послуг відвідувачів – бенкетний зал, цілодобово працює кафе-бар, наявна можливість Wi-Fi доступу до Інтернет. Для подорожуючих автомобілем працює стоянка з охороною. Поруч знаходиться повний комплекс послуг для автовласників – сервіс, шино-монтаж, мийка.

Мотель «Гранд» розташований у безпосередній близькості від визначних місць краю – Зарваниця, Теребовлянський і Микулинецький замки, Джуринський водоспад, музей-садиба Кардинала Йосипа Сліпого в селі Заздрість. В с.Кривче, Борщівського району, знаходяться найбільші в світі карстові печери загальною довжиною більше 250 км. Місцевість цікава як для історико-екскурсійного, так і для зеленого туризму. Приймаються замовлення на прийняття туристичних груп автобусом. 

Також Готельний комплекс Мотель «Гранд» має зручне місце для зупинки туристів невеликими групами.

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt