Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України

 В Фізична культура | Спорт

Тернопільська обласна організація
фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

Тернопільська обласна рада добровільного спортивного товариства «Динамо» була створена 4 квітня 1940 року. Головними завданнями її діяльності були керівництво і контроль за спортивно-масовою роботою у колективах фізичної культури, залучення населення через спортивні організації до активної участі у суспільному житті, зміцненні обороноздатності країни.

У повоєнні часи відновлено роботу динамівських структур і вже 1948 функціонує 24 колективи та при школі № 2 м.Тернополя створене товариство «Юний динамівець».

У 1960 році відбулась перша спартакіада колективів фізичної культури. За 9 місяців 1960 року проведені 33 змагання з різних видів спорту. 1967 року динамівець Василь Серединський посів перше місце з кульової стрільби на Всесоюзних змаганнях серед юніорів у м. Москві. У 80-тих роках набуває поширення і розвитку пожежно-прикладний спорт, значний внесок у становлення якого зробив майстер спорту Геннадій Тартак. У 90-тих роках за Тернопільщину під динамівськими прапорами виступали: неодноразова чемпіонка України з самбо і дзюдо МС Олександра Сорока, у стрибках з жердиною МСМК Анжела Балахонова, член збірної команди України з спортивної гімнастики Інга Шкарупа, ЗМС з біатлону Олена Зубрилова, МСМК з віндсерфінгу Ольга Маслівець.

Після 2000 року в організації відновлено, як види спорту, плавання та сноубординг.

На даний час Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України налічує 29 колективів фізичної культури, в яких об`єднано 4274 членів товариства.

Пріоритетними видами спорту в організації є біатлон, сноубординг, волейбол, лижний спорт.

Кращі спортсмени організації: Олександр Волинець, МСУМК з плавання, фіналіст двох Олімпійських ігор(7-8 місця); бронзовий призер чемпіонату світу 2006 року, срібний призер чемпіонату Європи 2009 року серед поліцейських, 15-разовий чемпіон України; Олена Підгрушна, МСУМК з біатлону, 6 місце на Олімпійських іграх 2010 року, чемпіонка Європи 2009 року, срібна призерка чемпіонату Європи 2010 року; Анастасія Меркушина, біатлон,5 місце на першості світу 2010 року у Швеції, 2 місце на юніорському чемпіонаті світу 2011 року у Чехії, чемпіонка 5 зимових юнацьких спортивних ігор України 2011 року.

Спортивна матеріальна база правоохоронних органів області та обласної ради «Динамо» – 3 спортивних зала, 23 приміщення  для фізкультурно-оздоровчих занять, 32 площинні спортивні споруди, 5 стрілецьких тирів.

25 листопада 2010 року створена та зареєстрована у встановленому законом порядку КДЮШ «Динамо», яка на даний за відсутністю фінансування функціонує на громадських засадах ( 4 загальнокомандне місце з біатлону та 10 загальнокомандне місце з лижних гонок у всеукраїнських змаганнях серед ДЮСШ та СДЮШОР 2011 року).

Щорічно проводяться спартакіади Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з службово-прикладних та масових видів спорту ( рукопашний бій, кульова стрільба, офіцерське триборство, волейбол, міні-футбол, легкоатлетичний крос, гирьовий спорт ), фізкультурно-масові заходи та турніри, присвячені державним та відомчим святам.

 

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt