ЛІСОВИЙ, оздоровчий комплекс

 В Дитячі оздоровчі заклади

Адреса: 48462, Тернопільська обл., Бучацький р-н., с. Скоморохи
тел. (03544) 3-30-07, 3-30-66,
Директор – Кіндрат Іван Васильович
тел.: + 38 (067) 60 34 661
Кількість дітей у зміну: 250
Вартість 1 ліжко/дня, грн – 302-480 грн
Зміни:
 • І:  04.06. – 24.06
 • ІІ:  27.06 – 17.07
 • ІІІ: 19.07 – 08.08
 • IV: 10.08 – 30.08

Розташований в лісовій зоні на березі річки Стрипа і місцевого озера (100 км від м. Тернополя, 25 км від м.Бучача, З км від с.Скоморохи).

Оздоровчий комплекс «Лісовий» має в користуванні три двоповерхові спальні стаціонарні корпуси, які можуть приймати та оздоровлювати відпочиваючих цілий рік.

У кожному корпусі на другому поверсі є кімнати відпочинку для проведення різноманітних конкурсів, ігор, тощо.

Відпочиваючі харчуються в їдальні з 4-х разовим харчуванням.

 

На території комплексу є озеро, в якому відпочиваючі купаються, катаються на водних велосипедах, ловлять рибу. Через територію комплексу протікає річка Стрипа, притока Дністра, в якій водиться понад 13 видів риб.

Навколо комплексу, який розміщений серед гір, що вкриті мішаними і хвойними лісами, як у чаші, відпочиваючі збирають гриби, лісові ягоди, лікарські трави (конвалію, чебрець, мати-й-мачуху, чистотіл, звіробій, ромашку, цикорій, м’яту, пустинник, подорожник та багато інших).

На території комплексу є доріжка здоров’я, поруч розміщені спортивні споруди, футбольна, баскетбольна, волейбольна площадки, майданчики малого і великого тенісу.

В оздоровчому комплексі проводять різні туристичні походи по околицях та р. Дністер, водні маршрути, чудова рибалка. Інструктори комплексу проводять 1-2-х денні походи до великих срібних водоспадів, до джерел:

 • «Чоловічі та Жіночі сльози»
 • «Дерево кохання»
 • «Скелі на семи джерелах»
 • та інші маршрути.

У 2-денних походах беруть участь дорослі та діти (віком від 15 років), нічліг у польових умовах (наметах).

Територія оздоровчого комплексу охороняється.

Рекомендовані публікації
Коментарів
 • Оксана
  Відповіcти

  Цікавить більш детальна інформація з цінами

  • library
   Відповіcти

   доброго дня! дякуємо за запитання, наказу на 2019 рік ще не було, дзвоніть, будь ласка, за вказаними телефонами, інформацію по дитячих путівках можна дізнатися в місцевій раді, управліннях освіти чи молоді та спорту, можна подати запит через сторінку групи на фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/112173652207891/

   організацією таборового відпочинку (у т.ч. і в Скоморохах) займаються ще й пластуни, Тернопільський пласт- https://www.facebook.com/ternopilplast

   більше можливостей щодо таборового відпочинку дітей тут: https://childcamp.com.ua/ua/camp?orderby=name&seasonid=letnie-kanikuli&areaid=ternopolskaya-oblast

  • Оксана
   Відповіcти

   Ваш лагерь это выкачка денег . Условия ужасные !!! Вам должно быть стыдно как вы наживаетесь на детях .

   • Александр
    Відповіcти

    Я с вами не соглашусь: там каждый день дискотеки раз или два раза на неделю экскурсии, хорошое питание и если вашему ребёнку не хватает еды он может пойти попросить добавки или пойти в магазин , да есть кое-какие нюансы по поводу комнаты ,не всё хорошо с мебелью, да ,важатые Добрые отзывчивые и например если у вашего ребёнка день рождения его вожатый может сказать Диджею чтобы его все на танцполе поздравили я там уже 2й год , у меня нет притензийхотя мне и 14 лет!!!! Это вам должно быть стыдно так про лагерь говорить

 • Відповіcти

  ВІДПОЧИНОК -НЕПОГАНИЙ,ХАРЧУВАННЯ-ПОГАНЕ!

 • Мар'яна
  Відповіcти

  Була в 9 і 10 класі, враження зашкалюють, це стільки спогадів♥ вже два рази з дитиною туди їздили на паро днів, харчування добре, як з дитинства, це ж лагер а не дім, це дітям дисципліна, відповідальність, згуртованість, розкомпоксованість!

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt