ЛАЗУКА Наталія Петрівна

 В Архітектори | Художники | Скульптори, Журналісти | Редактори, ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Інтернет-медіа, Письменники | Літературознавці, Преса | Радіо | Телебачення
ЛАЗУКА Наталія Петрівна (21.01.1978, с. Ромашівка, Україна) – українська журналістка, телеведуча, редакторка, поетка, письменниця, блогерка, модельєр, художниця-самоучка. ФБ-сторінка: https://www.facebook.com/nat.gaz

Життєпис
Наталія Лазука народилася 21 січня 1978 року в селі Ромашівка Чортківського району Тернопільської області в родині завідувача ферми і бригадира Петра і кіномеханіка Ольги.
Поетична натура відкрилася ще у початкових класах. Вже тоді пробувала римувати. У підлітковому віці цілими днями малювала ікони і портрети.
У листопаді 1987 року з батьками і сестрою Любою переїхали до сусіднього села Ридодуби. У новій школі проявила себе швидким читанням вголос і вмінням малювати.
Закінчила Ромашівську (1987), Ридодубівську (1993) та Косівську (1995) середні школи; Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти (1996, вивчала польську мову та зарубіжну літературу), курси електронно-обчислювальних машин Гусятинського коледжу ТНТУ (1998), курси крою і шиття Тернопільського професійно-технічного училища № 3 (2000), Тернопільський національний педагогічний університет (2007, спеціальність – історія і правознавство).
Працювала редактором видавництва «Джура» (2001), радіожурналістом Тернопільської державної телерадіокомпанії (2001-2008); в газеті «Подільське слово» (2005), від 2008 – на тернопільському телебаченні.
З 2005 року публікується у «Газеті по-українськи» і журналі «Країна».
Творчість
У 1994 році вперше почала публікувати поезію у чортківській районній газеті.  У 2002 році видала поетичну збірку «Танець квітки».
З 2009 року – вела концерти.
У 2011 році побачило світ друге видання – подвійна книжка, яку видали спільно із сестрою Любою. Збірка двостороння і має дві назви – «Кохання@весна.крапка.net» / Наталя Лазука і «Готика вітру» / Люба Лазука.
Учасниця музичних фестивалів. Виступала із авторськими піснями. Коли пішла в журналістику, залишила сцену і спів. У доробку є багато авторських пісень. Музику не полишає.
Інциденти
У кінці 2019 і на початку 2020 року стала учасницею скандалу. Коли у червні 2019 року повернулася на телебачення після декретної відпустки, Тернопільська державна телерадіокомпанія зазнала змін. Це вже Суспільне телебачення. Журналістка отримала шквал критики від нових колег і нового керівництва, які вирішили не допустити її до ведення прямих ефірів. 29 листопада 2019 року на сайті «Про все» вийшло інтерв’ю із Наталією, в якому вона розповіла про цькування на роботі.
Захоплення
Захоплювалася моделюванням одягу. Самотужки вчилася шити за викрійками журналу «Бурда». Потім у 1999-2000 роках вчилася шити від спеціалістів.
Спільно із донькою малює картини. Під час карантину навесні 2020 року написала серію картин на полотні. Дуже надихають настанови тернопільської художниці Ірини Кравчук. Її мистецьке середовище «Синя пташка» – як прихисток для творчих душ.
Опановує арабські танці.
Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt