Торгівельно- відпочинковий центр « Атріум»

 В Відпочинкові та розважальні заклади

 Торгівельно- відпочинковий центр « Атріум»

м. Тернопіль,
вул. Кардинала Й. Сліпого, 7 (перехрестя з вулицею Січинського),

тел.: (050)437-46-21

www.atriumcenter.com.ua

«Атріум» – це нова, обладнана за останнім словом техніки будівля загальною площею 3500 квадратних метрів, у якій є всі умови, необхідні сьогодні для забезпечення комфорту покупців і продавців: відеоспостереження і комплексна система охоронної сигналізації та контролю доступу, дві сходинкові клітки, ліфти.

Комплекс має все необхідне оснащення для гостей з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення – має широкі просторами, всі поверхи об’єднані просторими ліфтами, що дозволяє комфортно переміщатися відвідувачам на спецзасобах пересування. Торгівельно-відпочинковий центр "АТРІУМ" був номінований на нагороду «Краща споруда України 2010 року»

Збалансований склад представлених магазинів комплексу  дозволить кожному відвідувачу знайти що  його цікавить. Всі найпопулярніші марки гармонійно розташувалися в АТРІУМ.

У Комплексі  АТРІУМ працює ресторан «Відень» та дитяча кімната «Тарзанія» ,що дозволяє всім гарно в спокої та з комфортом провести час.

Засновниками та власниками комплексу є Тарас та Ірина Демкура – приватні підприємці в сфері електронної комерції ,відомі не тільки в Україні ,а і за її межами.

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt