Видавництво «Лібра-Терра»

 В Видавництва

Видавництво «Лібра-Терра»

46001, м. Тернопіль,
вул. Липова, 10
тел./факс: (0352)236-144,  (0352)525-595,
моб. 098-6472104

e-mail: libraterratr@i.ua

http://libra-terra.com.ua

Власник – Карп’юк Теофіл Васильович

Видавництво «Лібра Терра» працює над задоволенням потреб національної школи і вузу у навчально-методичному забезпеченні з іноземних мов, створюючи навчально-методичні комплекти, підручники нового покоління, навчальні посібники для профільної школи, методичні посібники для вчителів, що відповідають вимогам сучасної методики та потребам сучасного вчителя.

Колектив видавництва складається з молодих професійних і творчих працівників, об’єднаних почуттям любові і відповідальності до створення якісної навчальної книги і її донесення до споживача.

Співпраця з авторами — вчителями і науковцями, творчими особистостями допомагає поєднувати знання, практичний досвід і творче натхнення у створенні навчальних продуктів з іноземних мов: підручників, робочих зошитів, аудіододатків (касет та дисків), озвучених носіями мови книг для домашнього читання, збірників тестів, посібників з елективних курсів для старшої профільної школи, мовного портфоліо, навчально-ігрових посібників для дітей та методичної літератури для вчителів.

Видавництво підтримує освітню реформу в Україні, впровадження нових педагогічних технологій та займається pозробкою інноваційних продуктів. «Лібра Терра» бере участь не тільки у форумах видавців, але й у національних конкурсах і виставках сучасних засобів навчання, організованих МОНУ та АПН України.

Видавництво має налагоджену мережу збуту, але завжди відкрите до співпраці з новими партнерами.

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt