ТзОВ «Халдей Україна»

 В Металопрокат | Вироби з металу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Халдей Україна»

вул. Руська, 2/1
м. Тернопіль,

тел. (0352)523-872

ТОВ «Хадлей Україна» спеціалізується на випуску металопрофілів для гіпсокартону та армування до пластикових вікон і дверей. Першу продукцію підприємство почало випускати лише два роки тому однак і за такий короткий проміжок часу йому вдалося завоювати міцні позиції на вітчизняному ринку.

Одразу слід зауважити, що ТОВ «Хадлей Україна» — єдине в нашій державі виробництво, що працюює за унікальною англійською технологією UltraSTEEL™, винахідником якої є широковідома в Європі компанія «Хадлей Груп».

Як зазначив директор товариства з обмеженою відповідальністю «Хадлей Україна» Ярослав Васильович Барчук, застосування сучасної технології UltraSTEEL™ дозволяє під час виробництва економити до 25% сировини, що зараз є надзвичайно актуальним для укра­їнської промисловості. І в той же час залишаються незмінними технічні характеристики та статика виробу

Профіль, виготовлений за технологією UltraSTEEL™, має численні переваги у порівнянні з аналогічною продукцією, а саме:

  • Звукоізоляція.

Тривалі дослідження довели, що рельєфна поверхня сталі сприяє зменшенню рівня шуму, який проникає крізь стіни та стелі. При цьому тести проводились з різними гіпсокартонови-ми плитами.

  • Здатність до відновлення.

Внаслідок процесу UltraSTEEL™ підвищується можливість повернення матеріалу у попередній стан після навантаження. Порівняння двох зразків, виготовлених із UltraSTEEL™ і звичайної сталі, показало зменшення тривалої деформації площини UltraSTEEL™ на 31%.

  • тест на перегрівання.

Тести на перегрівання підтвердили підвищену стійкість, витривалість та цілісність продукції UltraSTEEL™ у порівнянні зі звичайною на 30%.

  • Прилягання гвинта до більшої площини матеріалу.

Поперечний розріз UltraSTEEL™ підтверджує, що кожен гвинт контактує з більшою площиною матеріалу, ніж у кріпленні з гладким металом.

Опір при зриві гвинта.

При розміщенні гвинта у матеріалі UltraSTEEL™, навколо місця контакту виникає внутрішній опір, що спричиняє ускладнення зворотного руху.

  • Зручність в роботі.

Обробка площини створює секції, які дозволяють зручніше та безпечніше використовувати матеріал. А це надто важливо при мон­тажі і кріпленні деталей з тонкої сталі.

  • Зовнішній вигляд.

Обробка поверхні зменшує металевий блиск та незначні дефекти сталевого листа, надає йому характерний зовнішній вигляд.

Що ж до власне виробництва, то зараз на підприємстві працюють 64 висококваліфіко­ваних спеціалісти, які обслуговують складне сучасне обладнання. У подальших планах — відкриття нової виробничої лінії. Це дозволить збільшити обсяги виробництва, а відтак і за­безпечити потреби внутрішнього ринку країни у високоякісному металопрофелі.

ТОВ «Хадлей Україна» продовжує динамічно розвиватись: зміцнюються партнерські стосунки із закордонними виробниками аналогічної продукції, зокрема з Англії, Польщі, Кореї. На спільних семінарах відбувається обмін досвідом та ноу-хау, що дає можливість постійно покращувати якість виробленої продукції.

На підприємстві кажуть: «UltraSTEEL™ — це елітний профіль для найвибагливіших клієнтів, які знають та цінують якість». І з цими словами важко не погодитись, адже за ними — високі технології та передовий досвід

Recent Posts

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt