КАПАНАДЗЕ Таріел Давидович

 В Видатні діячі і край, ДОВІДКОВІ РЕСУРСИ, Спортивні організації | Спортсмени | Тренери
КАПАНАДЗЕ Таріел Давидович (01. 2.1962, м. Тбілісі, Грузія) — радянський і грузинський футболіст, нападник, півзахисник, тренер. Бронзовий призер чемпіонату Грузії (2): 1990, 1991/92.

Виступав за команди “Локомотив”, “Динамо” (обидві — Тбілісі), “Гурія” (Ланчхутті), “Торпедо” (м. Кутаїсі); всі – нині Грузія), “Темп” (м. Шепетівка, Хмельницька область).

Від 1996 року – в тернопільській “Ниві”. Зіграв за команду 167 матчів, 27 мячів. Там він провів 6 років, виступаючи на позиції нападника. У цьому клубі Таріел став штатним виконавцем стандартних положень.

У 2002 році Капанадзе покинув Україну і перейшов у російський аматорський клуб «Динамо-ДАІ», який виступав у першості Нижегородської області. Він провів у клубі півтора року, забивши 17 голів.

Влітку 2003 року перейшов у нижегородський «Локомотив» (клуб Другого дивізіону), за який виступав 2 роки, провівши 24 матчі і забивши 5 голів. У 2004 ріку Таріел завершив професійну кар’єру і виступав за місцеві аматорські клуби «Телма-Водник» та «Нижній Новгород-2».

Після завершення кар’єри гравця Капанадзе почав викладати в Нижегородськоій академії футболу, яку організував футбольний арбітр Ігор Єгоров. У 2009 році його команда стала переможцем чемпіонату міста Нижнього Новгорода з футболу серед гравців 1998 року народження.

Брат-близнюк — Автанділ Капанадзе. Більшу частину кар’єри провели в одних командах з братом.

Одружений, дружину звуть Лаура, є дочка Христина (18.06.1991 р. н), живе в Москві, працює футбольним менеджером в Московському агентстві, син Давид, працює тренером у футбольному клубі Радій (26.04.1988 р. н). Живе разом з родиною в Нижньому Новгороді.

Джерела

Таріел Капанадзе: “Після матчу Нива – Динамо вболівальники почали сильно качати наш автобус” // Спорт Тернопільщини : інформ. портал. — Тернопіль, 2011—2020.  — Режим доступу: http://sports.te.ua/football/278, вільний.

Капанадзе Таріел Давидович // Вікіпедія. — Україна, 2020.  — Режим доступу: https://uk.wikipedia.org/wiki/Капанадзе_Таріел_Давидович, вільний.

Легкий, Л. КАПАНАДЗЕ Автанділ і Таріел [Текст] / Л. Легкий // Тернопільський енциклопедичний словник : у 4 Т. Т. 2 . К-О / голова редкол. Г. Яворський. — Тернопіль, 2005. — С. 27 : фот.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt