КАПАНАДЗЕ Автанділ Давидович

 В Видатні діячі і край, ДОВІДКОВІ РЕСУРСИ, Спортивні організації | Спортсмени | Тренери, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА | СПОРТ
КАПАНАДЗЕ Автанділ Давидович (01. 2.1962, м. Тбілісі, Грузія) — радянський і грузинський футболіст, нападник, півзахисник.

Виступав за команди «Локомотив”, «Динамо» (обидві — Тбілісі), «Гурія» (Ланчхутті), «Торпедо» (м. Кутаїсі); всі — нині Грузія), «Темп» (м. Шепетівка, Хмельницька область).

Від 1996 року  в тернопільській «Ниві». Там він перейшов на позицію форварда і включно до 2001 року, був лідером команди.Автанділ зіграв за команду 135 матчів, забив 55 м‘ячів. У 1997 році увійшов до 10-ти кращих спортсменфів Тернопільської області. Всього в чемпіонатах України Автанід провів 210 матчів і забив 60 м’ячей (189 матчів і 57 голов у Вищій лізі, 21 матчу і 3 голи у першій лізі).

Від 2000 року обидва — у РФ.  Там же в 2004 році Автандил закінчив спортивну кар’єру. Є брат-близнець Таріел Капанадзе, професійний футболіст. Більшу частину кар’єри провели в одних командах з братом. Автандил жонатий, є дочка Анастасія (1998 р.н.) і син Іраклій (1994 р. н.).

Джерела

Автандил Капанадзе / Avtandil Kapanadze // Люди: биографии, истории, факты, фотографии. – Режим доступу: https://www.peoples.ru/sport/football/avtandil_kapanadze, вільний.

Легкий, Л. КАПАНАДЗЕ Автанділ і Таріел [Текст] / Л. Легкий // Тернопільський енциклопедичний словник : у 4 Т. Т. 2 . К-О / голова редкол. Г. Яворський. — Тернопіль, 2005. — С. 27 : фот.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt