І Відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

 В Фестивалі | Конкурси
фото
14-16.11.2018, Тернопіль
Перший відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької
Близько 150 учасників

ЖУРІ I Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

в номінації солісти-вокалісти I-II вікової категорії

Борис Репка – голова журі, заслужений артист України, директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Шевченка

Наталія Лемішка – народна артистка України, артистка Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Шевченка, доцент Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

Олег Цигилик — заслужений діяч мистецтв УРСР, кандидат мистецтвознавства, викладач Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

СКЛАД ЖУРІ I Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької в номінації солісти-вокалісти III-IV вікові категорії

Вікторія Лук’янець — голова журі, народна артистка України, солістка Віденської опери (Австрія)

Тетяна Бусуйок – заслужена артистка Молдови, провідна солістка Національного театру опери та балету ім.Марії Бієшу (Республіка Молдова)

Олександр Гурець – народний артист України, соліст Національної опери України ім. Т. Г. Шевченко, професор, завідувач кафедри методики та постановки голосу факультету ім.Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова

Ярослав Лемішка – народний артист України, професор, директор Тернопільської обласної філармонії

Андрій Юркевич – головний диригент Національного театру опери та балету Республіки Молдова ім.Марії Бієшу

СКЛАД ЖУРІ I Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької в номінації хорові колективи

Юрій Луців – голова журі, професор, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Анжела Доскоч – директор дитячої хорової школи «Зоринка» імені Ізидора Доскоча, художній керівник Народної хорової капели «Зоринка», заслужений працівник освіти України

Юлія Ткач – художній керівник та головний диригент Академічної хорової капели Українського радіо, доцент кафедри хорового диригування Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, кандидат мистецтвознавства, заслужена артистка України, член Всеукраїнської музичної спілки, член Координаційної ради Хорового товариства імені Миколи Леонтовича, член Наглядової ради Національної заслуженої академічної капели України «Думка»

Галина Шпак– доцент кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії імені Антоніни Нежданової, кандидат мистецтвознавства, голова асоціації Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича Одеського обласного відділення ВНМС, кавалер ордену Cвятої рівноапостольної княгині Ольги

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «СОЛІСТИ-ВОКАЛІСТИ»
Результати конкурсу у І віковій категорії

1 премія:

  • Борецька Богдана Ярославівна — Бережанська державна школа мистецтв

2 премія:

  • Хлистун Юля Василівна — Скалатська дитяча музична школа
  • Мариняк Софія Миколаївна — Дитяча школа мистецтв № 5 м. Львів

3 премія:

  • Петров Данило Сергійович – Тернопільська музична школа № 1 ім. В.Барвінського
  • Кнігницький Микита Сергійович — ЗОШ №3 м.Білгород-Дністровський

Дипломанти першої вікової категорії:

  • Чир Софія Романівна — Скалатська дитяча музична школа
  • Станьковський Павло Віталійович — Збаразька районна комунальна музична школа
  • Жеребецька Ярина Романівна — Тернопільська музична школа №2 ім. М. Вербицького
  • Петрик Олександр Степанович — Скалатська дитяча музична школа
  • Єгоричев Олексій Максимович — Київська середня спеціалізована музична школа ім. М. В. Лисенка
  • Бардокіна Любов – Анастасія Романівна — Зборівська дитяча музична школа
ІI вікова категорія

1 премія:

  • Мельничук Ольга Френківна — Київська музична школа №26

2 премія:

  • Саварина Анастасія Анатоліївна — Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський музичний коледж імені Д. Є. Задора» Закарпатської обласної ради
  • Іваніцька Марія Ярославівна – Острівська музична школа Тернопільського району

3 премія:

  • Балук Олена Олегавна — Львівський державний музичний коледж ім. С. Людкевича
  • Швайковський Марко Петрович — Львівський державний музичний коледж ім. С. Людкевича.

Дипломанти другої вікової категорії:

  • Ракул Анна Юріївна — Броварська дитяча музична школа
  • Гук Анастасія Ігорівна — Львівський державний музичний коледж ім. С. Людкевича
  • Турко Людмила Сергіївна – Тернопільське державне музичне училище імені Соломії Крушельницької
  • Бойко Анастасія Юріївна — Козівська школа мистецтв
  • Страхов Юрій Романович — Броварська дитяча музична школа
  • Книшевич Анастасія Ігорівна – Тернопільське державне музичне училище імені Соломії Крушельницької
  • Мединський Радіон Вадимович — Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра
  • Волошин Петро Зеновійович — Тернопільська музична школа № 1 ім. В.Барвінського
  • Жуковський Андрій Павлович — Тернопільське державне музичне училище імені Соломії Крушельницької
ІII вікова категорія

1 премія:

  • Галайда Анастасія Романівна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського
  • Чабаранок Роман Ігорович — Львівський національний університет ім. І. Франка

2 премія:

  • Назаренко Максим Олександрович — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського
  • Кнігницька Марія Сергіївна — Одеська національна музична академія ім. А. Нежданової

3 премія:

  • Павленко Соломія Олександрівна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського
  • Кушлик Михайло Ігорович — Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка
  • Полторак Мар’яна Сергіївна – Краківська музична академія
IV вікова категорія

1 премія: не присуджувалась

2 премія:

  • Тлущ Владислав Олегович — Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка
  • Возняк Степан Степанович — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

3 премія:

  • Чайка Тетяна Сергіївна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського
НОМІНАЦІЯ «ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ»

1 місце:

  • Академічний студентський хор Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського
  • Хор Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької

2 місце:

  • Студентський хор «Молодість» відділу «Хорове диригування» Хмельницького музичного коледжу ім. Владислава Заремби

3 місце:

  • Хор студентів Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету

Дипломанти:

  • Хорова капела Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського

 

 Інформація про І Відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

Організатори:

за підтримки:

  • Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради, управління культури Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, Всеукраїнської музичної спілки, Всеукраїнського хорового товариства ім. М. Леонтовича, Тернопільської обласної філармонії, Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Номінації:

  •  хорові колективи;
  • солісти-вокалісти.

До участі в конкурсі у номінації хорові колективи запрошуються мішані академічні хорові колективи закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації.

До участі в конкурсі у номінації солісти-вокалісти запрошуються учасники:

  • віком від 10 до 13 років включно — перша вікова категорія;
  • віком від 14 до 17 років включно — друга вікова категорія;
  • віком від 18 до 23 років включно — третя вікова категорія;
  • віком від 24 до 32 років включно — четверта вікова категорія.

Електронна адреса конкурсу: fondsolomiya@gmail.com

Програма →

Деталі →

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt