ГРИГОРУК Наталія Анатоліївна

 В науковці | винахідники | раціоналізатори
ГРИГОРУК Наталія Анатоліївна (1980, м. Тернопіль) – історик, педагог, громадський діяч. Кандидат історичних наук, доцент.

Народилася 1980 р. в м. Тернополі. У 1998 р. закінчила ЗОШ № 9 м. Тернополя зі срібною медаллю. Закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у 2003 р.

2006 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Наукова та громадська діяльність Миколи Чубатого (1889 – 1975 рр.)» за спеціальністю 07.00.01 – історія України. Науковий керівник – д.і.н., проф. М. М. Алексієвець.

З серпня 2003 р. – асистент кафедри філософії та економічної теорії ТНПУ ім. В. Гнатюка, з листопада 2003 р. по березень 2006 р. – аспірантка кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії, з листопада 2005 р. по березень 2005 р. – асистент кафедри філософії та економічної теорії, з квітня 2006 р. – асистент кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії, з 2008 р. – доцент кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії.

Розробляє науковий напрям: «Українська національна еліта у суспільно-політичному житті України і зарубіжних держав». Автор понад 50 наукових і науково-методичних праць з проблем історичної біографістики, українського слов’янознавства, організації освітньої діяльності студентів.

Курси, які читає:

  • «Історія слов’янських народів. Східні слов’яни від кінця XVIII ст. до 1914 року» (ІІ курс),
  • «Нова історія країн Європи та Америки 1640–1789 рр.» (ІІІ курс),
  • «Проблеми етногенезу східних слов’ян» (V курс),
  • «Цивілізації в історії людства» (магістри).

джерело

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt