ФАНТАЗІЯ | Зразкова художня дитяча хорова студія духовної пісні

 В Митці | Мистецькі колективи | Виконавці

джерело

Зразкова художня дитяча хорова студія духовної пісні «Фантазія»  Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернополя
Викладач – Тетяна Дмитрук-Тимченко
Концертмейстер – Наталія Вільган

Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні “Фантазія” створена в 2004 році. Є незмінним учасником багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсів та фестивалів, театралізованих дійств, концертів.

У складі хорової студії 80 учасників (віком від 6 до 18 років). В групі основного рівня – 50 гуртківців, в підготовчій – 30 гуртківців. Крім роботи у хоровому колективі кращі вихованці займаються у малих формах: вокальних ансамблях та квартетах. Багато випускників колективу є студентами середніх та вищих мистецьких учбових закладів.

Колектив вирізняється з-поміж інших хорових студій тим, що основою репертуару колективу є твори духовної тематики. Керує хоровою студією Дмитрук-Тимченко Тетяна Григорівна, яка виховує у дітей бережливе ставлення до надбань української національної культури, розвиває художній смак, любов до духовної, народної, класичної спадщини та перлин світового мистецтва.

У дитячій хоровій студії «Фантазія» завжди на заняттях і при проведені виховних заходів панує атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння та поваги. Це – колектив однодумців. Тісна співпраця «Педагог-гуртківці-батьки» сприяє не тільки удосконаленню та підвищенню рівня виконавської майстерності дітей але і їх становленню як національно свідомих громадян України.

Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні “Фантазія” є постійним учасником таких престижних хорових духовних фестивалів та конкурсів як:

За результатами цього конкурсу хорова студія духовної пісні «Фантазія» зарахована до кращих дитячих хорових колективів асоціації Mundi Cantus.

Учасники хорової студії «Фантазія» беруть активну участь у різних фестивалях, конкурсах.

джерело

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt