DOUBLE BLAST | кавер-гурт

 В Митці | Мистецькі колективи | Виконавці

Фото з архіву Юрія Радка

Double Blast — український колектив, основною метою якого є популяризація українських народних інструментів (бандура та баян), шляхом пошуку та виконання нового, сучасного репертуару.
Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCi4D26tDiAdoMNWVkXlfIGw/featured
ФБ: https://www.facebook.com/raadkoofficial

Виконують музику різних жанрів: рок, поп, а також авторська та сучасна українська музика.

Заснований у 2015 році.

Склад гурту:

  • Юрій Радко — лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів.
  • Лідія Бойків — студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Репертуар

Гурт виконує авторську музику, а також рок-кавери відомих світових композицій та саундтреки до відомих кінострічок у власному професійному аранжуванні, що надає новий подих національним інструментам.

Основна мета музикантів — популяризувати українські народні інструменти.

— Ще на початку створення проекту Double Blast я і Роман Гуменюк в один рік прийшли працювати в гуманітарно-педагогічний коледж ім. О. Барвінського і надихнулися гуртами Piano Guys і 2Cellos. Почали грати разом. Подумали, що дует у складі баяна і фортепіано, який грає кавери різноманітних хітів ще немає (бо академічні такі дуети давно вже існують) і можна створити щось схоже, своє. Так все і почалося. А при записі новорічного відео вирішили залучити Лідію Бойків, адже бандура надає композиціям українського колориту. Коли Роман Гуменюк виїхав у Польщу, то залишилися я і бандуристка. Вирішили не зупинятися і рухатися далі. Так ми почали працювати разом з Лідією… – Юрій Радко, засновник та учасник гурту.

Максим ОГОРОДНИК

Джерело:

Огородник, М. Double Blast: дует талановитих чортківців, що підкорює своїм музичним мистецтвом світ [Електронний ресурс] / М. Огородник // Чортків.city. — 2019. — 29 жовт. — Режим доступу: https://chortkiv.city/read/dosvid/48972/chortkivskij-duet-double-blast-vid-proektu-do-kaver-gurtu-, вільний. — Дата ост. пер.: 18.02.2020.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt