Dictum, поетичний конкурс

 В Мови | Фольклор | Література, Фестивалі | Конкурси
Поетичний конкурс «Dictum»
Організатор: видавництво «Крок»
Координатор: Юрій Матевощук
Адреса: Тернопільська область, м. Тернопіль,  вул. Гайова, 56,
Тел.: +38 096 987 59 92
E-mail: info@krokbooks.com
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/KrokAnIndependentPublisher

«Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу», – зазначено в ухвалі ЮНЕСКО. Відтак, привертаючи до неї громадську увагу, видавництво «Крок» з 2013 року проводить поетичний конкурс «Dictum». Координатором конкурсу Dictum виступає Юрій Матевощук.

Dictum відбувається у два етапи: під час першого відбирають поетичні твори. Під час другого десяток ліпших поетів, обраних журі, зустрічаються на гала-концерті, організованому вилавництвом. Наприкінці нього з числа фіналістів називають переможця, а також тих, котрі займуть друге і третє місця.

Переможець Dictum’у зможе видати книгу у «Кроці» у серії Pixels. Учасників, котрі займуть друге та третє місця, нагородять комплектами книг від видавництва «Крок».

Серія Pixels – це фраґменти, що складають цілісний образ фраґмента; це найпростіші системи, що впроваджують неспокій та безлад до гидкої впорядкованості; це квадрати, що округлюють всесвіт. Видавництво «Крок» поставило собі й авторам серії за мету накреслити обрій на картині розчиненого в реальниих і віртуальних світах сьогочасного літературного процесу, і зробити се варто влучно, коротко, смачно й рентабельно: однаковий обсяг кожної книги в сорок вісім сторінок, формат книги під розмір задньої кишені джинсів.

Переможці:

2013 – Юлія Мусаковська

2014 – Томаш Деяк

 

 

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt