ЧЕРВОНООКА Аліна

 В Письменники | Літературознавці

ЧЕРВОНООКА Аліна (12.06.1989, м. Севастополь) — педагог, літераторка.  Керівник творчого об’єднання «La Skala» Скала-Подільської територіальної об’єднаної громади.
Сторінка на YouTube
Група на facebook


Аліна ЧЕРВОНООКА народилася 12 червня 1989 року в Севастополі. З дев’яти років живе на Тернопільщині. Як сама висловлюється, така собі бандерівка кримського походження.

Закінчила Скала-Подільську ЗОШ І-ІІІ cm. у 2006 році. Нього ж року була зарахована до Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка на факультет підготовки вчителів початкових класів, який закінчила в 2011 році.

У 2015 році очолила творче об’єднання «La Skala» Скала-Подільської територіальної об’єднаної громади. А в 2017-му стала головним редактором дебютної поетично-мистецької збірки цього об’єднання «Перша ластівка «La Skala».

Вірші почала писати з дитинства російською мовою. Українською спробувала писати років у шістнадцять. Давалося те написання важкувато, бо на українські слова «приходила» російська рима. Але щось таки з того вийшло. А саме, у 2013 році надрукована перша збірка поезії «Мовою серця». Вона складається з двох частин: російських й українських віршів, і видана під дівочим прізвищем — Денисова.

Джерела

Червоноока, А. Тренують тіло і дух у «Скелі» [Текст] : [освячення та відкриття молодіж. спорт. клубу] / А. Червоноока // Вільне життя плюс. — 2016. — 13 трав. — С. 5. — (Ініціативи громади).

Червоноока, А. Горить у серці каганець добра [Текст] / А. Червоноока // Вільне життя плюс. — 2017. — 23 серп. — С. 5 : фот. — (Наша гостя).

 

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt