БОЯРИН Андрій Миколайович

 В Архітектори | Художники | Скульптори
БОЯРИН Андрій Миколайович (26.04.1962, м. Чортків, Тернопільська область) — графік, член Національної спілки художників України (2005).

Народився 26 квітня 1962 року в м. Чорткові. Середню освіту здобув у рідному місті. У 1989 році закінчив факультет архітектури Львівського політехнічного інституту (нині Національний університет «Львівська політехніка»). У 1989— 1992 роках працював архітектором у Тернопільській філії проектного інституту «Діпроцивільпромбуд».

Творчу діяльність А. Боярин розпочав у 1995 році. Займається живописом та графікою. У роботі використовує олівець та лінер (різновид авторучки). В основному зображує духовні споруди, історичні пам’ятки, вулиці.

Від 2002 року бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських виставках. У 2003 році відбулися його персональні виставки в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського, Українському домі, Києво-Печерській лаврі та Музеї книги (усі — м. Київ).

Роботи А. Боярина зберігаються в музеях і приватних колекціях у Києві, Одесі, Москві, Ярославлі (обидва — РФ), Албанії, Греції. У 2004 році художник здобув третю премію на Міжнародному конкурсі в м. Афінах (Греція), був відзначений дипломом Київської обласної державної адміністрації за ряд виставок за межами України.

Від 2004 року А. Боярин живе й працює в м. Києві.

Джерела:

Боярин Андрій Миколайович  [Текст] // Мистці Тернопільщини. Ч. 1. Образотворче мистецтво : бібліогр. покажч. / Департамент культури, релігій та національностей Терноп. облдержадмін., Терноп. обл. універс. наук. б-ка ; уклад. В. Миськів ; авт. вступ. ст. І. Дуда ; ред. Г. Жовтко ; керівник проекту та наук. ред. В. Вітенко. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2015. — С. 113—114 : фот. — (Мистецька Тернопільщина). — Режим доступу: http://library.te.ua/wp-content/uploads/2009/03/2016_mt.pdf (останній перегляд:  12.03.2019).

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt