БОДНАР Ольга Петрівна

 В Бібліографи | Бібліотекарі, Діячі культури й мистецтва

Боднар Ольга Петрівна (03. 02. 1955, с. Нида, Надимського району, Тюменської області), бібліотекар, завідувач бібліотеки-філії с. Синьків. Заслужений працівник культури України (2008).

Ольга Петрівна народилася 3 лютого 1955 року в селі Нида, Надимського району, Тюменської області. Навчалась в Синьківській (Богданівській) восьмирічній школі до 1967 року та Чортківській середній школі – інтернаті, яку закінчила у 1972 році.

У 1974 – 1976 роках навчалася в Теребовлянському культурно–освітньому училищі за спеціальністю бібліотекаря, кваліфікація – «бібліотечна справа». З 1973 року працює на посаді  завідуючої бібліотекою-філією села  Синьків.

Ольга Петрівна творчо організовує роботу бібліотечної установи, володіє навиками  роботи з комп’ютерною технікою. Вона  проводить різноманітні  заходи, з метою  удосконалення  інформаційної бази бібліотеки, популяризації та поповнення бібліотечних фондів, впровадження сучасних комп’ютерних технологій,  інноваційних форм  обслуговування користувачів.

У бібліотечному  центрі народознавства  організовуються  цікаві і змістовні народознавчі заходи, діє  клуб  за інтересами «Материнська криниця». На базі бібліотеки-філії  проведено засідання творчої  лабораторії «Бібліотека – центр народознавства», з участю бібліотечних працівників району,  керівників  однойменних типів установ.

З 2003 року у  бібліотеці діє інтернет-центр з безкоштовним доступом до електронних ресурсів, керівником якого є Ольга Петрівна.  Про діяльність Синьківської бібліотеки, Інтернет-центру можна  знайомитись із веб-сайту бібліотеки, який оновлено у 2014 році і постійно підтримується, а також  сайту та блогу Заліщицької  ЦБС, періодичних видань.

У 2006 році Синьківська бібліотека-філія визнана  переможцем в обласному огляді-конкурсі сільських бібліотек «Моя бібліотека», у номінації «Краща краєзнавча робота  в бібліотеці».

З 2012 року бібліотека-філія с. Синьків  функціонує у  новозбудованому приміщенні, в якому завідувач  бібліотекою Боднар О. П.  постійно оновлює  наочність,   професійно  організовує   повноцінну  діяльність бібліотечної   установи. З досвідом роботи  Синьківської бібліотеки-філії  постійно знайомляться екскурсійні групи, представники органів влади, журналісти, працівники  різних галузей, які  відвідують  село Синьків.

У вересні 2008 року Боднар Ользі Петрівні присвоєно звання «Заслужений працівник культури України». Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства культури та мистецтв України, грамотами обласної та районної держадміністрацій, відділу культури та дирекції ЦБС.

Джерело:

Боднар Ольга Петрівна

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt