Бінцаровська Алла Іванівна

 В Діячі культури й мистецтва
Бінцаровська  Алла Іванівна  (24.08.1975, м. Тернопіль) —  поет-пісняр, сценарист, режисер концертів, тематичних вечорів, свят, шоу-програм, фестивалів, музичних фільмів  та різноманітних акцій. Художній керівник народного художнього театру пісні «Для тебе»(ТНЕУ); дипломант та лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Заслужений працівник культури України (2016).
Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/alla.tney

Бінцаровська Алла Іванівна народилася і проживає у м. Тернополі. З 1992 по 2007 працювала у Центрі дитячої творчості на посаді методиста відділу музично-естетичного виховання та художнього керівника театру пісні.

З 2007 року – начальник відділу культури та творчої самореалізації молоді Тернопільського національного економічного університету. Художній керівник народного художнього театру пісні “Для тебе” (гурти “Струни серця”, “Елегія”).

Вихованці Алли Іванівни є постійними учасниками усіх масових заходів міського та обласного рівня, вони — дипломанти та лауреати міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів та конкурсів:

Автор:

  • збірки пісень для дітей та молоді “Не залишай мене, дитинство”,
  • збірки пісенної лірики “Пісня крилата – душа України”
  • збірки «Усмішка матусі».
Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt