Бібліотека українського воїна

 В Доброчинність

libraryБІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА – Всеукраїнська акція, ініційована Міністерством культури України в 2015 році.

Мета Акції – “сприяти морально-психологічному забезпеченню бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню у ЗСУ, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля“.

У результаті широкого інформування громадськості про Акцію, коло її учасників розширилося за рахунок закладів і установ сфери управління Міністерства культури України, бібліотек навчальних закладів сфери управління Міністерства освіти і науки України, громадських організацій, волонтерських рухів та ін.

У 2015 році Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека зібрала 1600 книг.  Тернополяни активно брали участь у формуванні книгозбірні для воїнів. Особливо хочеться відзначити Тернопільську обласну спілку політв’язнів та репресованих, яка подарувала понад 50 примірників трилогії нашого земляка Романа Купчинського «Заметіль», Тернопільську обласну організацію НСПУ, яка передала 65 книжок місцевих авторів.

Професор ТНЕУ Олег Рудакевич подарував 138 книжок, заслужений художник України, письменник Петро Шпорчук — 40 своїх авторських книг.

Під час щорічної благодійної акції «Книги у пошуках читача», що проходила під гаслом «Українській нації призначено вижити!», Христина Юркевич — дружина Андрія Юркевича, активного учасника Революції гідності, командира 2-ї роти батальйону «Айдар», який героїчно загинув у 2014 році на Луганщині — передала воїнам 20 примірників книжки Андрія «Моя Революція».

9 вересня 2015 року працівники бібліотеки взяли участь в урочистостях з нагоди річниці із часу створення 44-ї окремої артилерійської бригади та відкриття меморіальної стели з прізвищами 10 військових, які  загинули в зоні проведення АТО. Від колективу Тернопільської ОУНБ військовослужбовцям було передано подарунки.

До Дня захисника України Тернопільська ОУНБ подарувала бійцям 44-ї окремої артилерійської бригади м. Тернополя книжки, 9 пачок офісного паперу, бібліотечні стелажі.

15 грудня 2015 року, напередодні свята Миколая, працівники Тернопільської ОУНБ передали гостинці для воїнів, що перебувають у зоні АТО.

Джерело

 

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt