БАСОК Павло Парфентійович

 В Бібліографи | Бібліотекарі, Діячі культури й мистецтва
basok_pavloБАСОК Павло Парфентійович (12. 09. 1933, с. Бережанка, нині Лановецького району) —бібліотекознавець. Бібліограф вищої кваліфікації. Заслужений працівник куль­тури УРСР (1990).

Закінчив Київський філіал Харківського інституту культури (1964, нині академія культури). Працював у закладах культури Лановецького та Чортківського районів: у останньому в Пробіжнянській бібліотеці при Будинку культури організатор і керівник (1976-93) драматичного гуртка.

Від 1965 — методист Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. 1976-1993 — заступник, директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Тут із його ініціативи проведено радіопохід «Джере­ло», досвід якого узагальнено й поширено на республіку, здійснено ряд інших за­ходів, у результаті яких бібліотека стала од­нієї з кращих в УРСР. Співорганізатор у дитячих бібліотеках області лялькових театрів. Автор публікацій у пресі, колективних збірниках.

Джерело:

Мельничук, Б. БАСОК Павло Парфентійович [Текст] /Б. Мельничук  // Тернопільський енциклопедичний словник : у 4 т. / редкол.: Г. Яворський та ін. Тернопіль, 2004.  Т. 4 : А — Я (додат.).  С. 37.

 

 

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt