АТЛАСИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 В Друки | Бібліофілія | Філателія | Екслібриси

АТЛАСИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ — систематизовані, цілісні зібрання географічних карт про природу, населення та господарство Тернопільщини.

1-й рукописний варіант  Атласів Тернопільської області підготували у ІІ половині 1980-х викладачі природничого ф-ту Тернопільського педагогічного інституту (нині ТНПУ ім. В. Гнатюка) під керівництвом Й. Свинка, однак він не був надрукований.

«Навчально-краєзнавчий атлас Тернопільської області» (2000), що орієнтований на вивчення географії краю та туристично-екскурсійну діяльність, підготували до друку викладачі географічних ф-тів ЛНУ ім. І. Франка та ТДПУ  (нині ТНПУ ім. В. Гнатюка). У ньому на 24 с. вміщено 42 карти різної тематики з довідковими матеріалами.

2001 у видавництві «Мапа» вийшов з друку «Географічний атлас Тернопільської області», призначений для ЗОНІ 2-го ступеня. Змістовий матеріал для карт атласу підібрали викладачі геогр. ф-ту ТДПУ під керівництвом О. Заставецької.

В ньому вміщено 20 карт з пояснюв. текстами, малюнками та фотографіями, що відображають адміністративно-територіальний устрій, природу, населення, культуру краю.

Джерела:

Дітчук, І. АТЛАСИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ [Текст] / І. Дітчук // Тернопільський енциклопедичний словник : у 4 т. / редкол.: Г. Яворський та ін. – Тернопіль, 2004. – Т. 1 : А – Й. – С. 57.

Рекомендовані публікації

Залишити коментар

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt