ЗОЛОТА ПІДКОВА, міжнародний фестиваль ретро автомобілів

29.08.2017 | Автор: | Категорія: Фестивалі | Конкурси

ЗОЛОТА ПІДКОВА — міжнародний фестиваль ретро автомобілів. Проводиться на Тернопіллі з 2015 року щорічно з метою привернення уваги до туристичного потенціалу та архітектурно-культурної спадщини Тернопілля.

Ініціатори: Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак», меценат та віце-президент з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, за підтримки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільської міської ради та Туристичної асоціації Тернопілля.

Партнери фестивалю: торгово-відпочинковий центр «Атріум» і музей старожитніх автомобілів «Ретро-кортеж» (з 2016 року). Головна умова участі в конкурсі — наявність історичного автомобіля, якому не менше 35 років.

У програмі – виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, вечірки та концерти.

2015 року в рамках фестивалю (25-27 вересня 2015) відбулася низка інших заходів, зокрема прогулянка і фотосесія в ретрокарах, а також оформлення ретро-тролейбусу студентами і викладачами ТПНУ. Незабутні враження і професійні світлини на згадку отримали від учасників фестивалю вихованці Тернопільського обласного спеціалізованого комунального дитячого будинку «Малятко» (20 дітей), Петриківського комунального дитячого будинку-інтернату (92 дітей), Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку (14 дітей) отримали

У 2016 році учасниками фестивалю стали близько 50 історичних автомобілів та близько 100 учасників з України, Польщі, Німеччини, Литви та Білорусі. Ретропробіг був присвячений творчості Іоанна Георга Пінзеля та світлій пам’яті Віри Стецько, яка присвятила життя дослідженню творчості скульптора.

джерело

Золота підкова – 2016. Продовжити читати →

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2023 публікацій.

Залишити відповідь