ВОВК Зоряна

ВОВК Зоряна (30.01.1987, с. Джурин Чортківського району Тернопільської області) – солістка Палацу культури “Березіль”, Тернопільського муніципального духового оркестру “Оркестра волі”, ведуча міських та обласних масових заходів, автор і виконавиця власних пісень.
Канал на youtube: ZorNica (Зоряна Вовк): https://www.youtube.com/channel/UCF_tfYL3d5-LkJCuIsxABBQ

Народилася у с. Джурин Чортківського району, згодом батьки переїхали в м. Бучач Тернопільської області. Навчалась у Бучацькій музичній школі по класу бандури. У 2005 році вступила в Інститут мистецтв при Тернопільському національному педагогічному університеті, де здобула освіту магістра мистецтв.

2008 р. – переможниця телепроекту “Караоке на майдані”. З 2009 року працює у Палаці культури “Березіль” ім. Леся Курбаса м. Тернопіль.

З 2010 року – солістка Тернопільського муніципального духового Оркестру “Оркестра волі”. Цього ж року почала співпрацю із поетесою Лесею Любарською, піснярем-бардом Олександром Смиком. Власне, співпраця з якими вилилась у першу авторську пісню “Соломія”, з якою брала участь у телепроекті на 1 національному каналі “Рекорд української пісні”.

У 2011 р. – лауреат 1 премії Першого європейського міжконфесійного фестивалю-конкурсу “Я там, де є благословіння”. На даний час випустила перший духовний диск на слова Лесі Любарської, музику Зоряни Вовк та Сергія Степаніва “Дякую, Боже”.

2018 – лауреат премій Міжнародного фестивалю мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука (м. Житомир):

  • Номінація «Конферансьє» – І місце
  • Номінація «Виконавець естрадної пісні» – ІІ місце

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2792 публікацій.

Залишити відповідь