ВОЛОШИН Віталій Несторович

джерело

ВОЛОШИН Віталій Несторович (01.01.1975, с. Татаринці Лановецького району Тернопільської області) — педагог, науковець. Кандидат технічних наук (2003),  доцент, заступник директора з навчальної роботи Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.
Профіль автора на веб-сайті НТБ ТНТУ ім. І. Пулюя —  https://library.tntu.edu.ua/personaliji/a/v/voloshyn-vitalij-nestorovych

Народився 1 січня 1975 р. в с. Татаринці Лановецького району Тернопільської області.
З 1990 по 1994 роки навчався в Тернопільському технікумі радіоелектронного приладобудування за спеціальністю «Технічне обслуговування верстатів з програмним керуванням і робототехнічних комплексів».

У 2000 році закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя та здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Металорізальні верстати та системи».

З 2000 по 2003 роки аспірант кафедри «Конструювання верстатів та машин» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Захистив кандидатську дисертацію на тему «Синтез затискних патронів з позиційними багатопрофільними затискними елементами для токарних верстатів» (2003) за спеціальністю 05.03.01 «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти».

Співавтор 3 монографій, 1 навчального посібника, автор більше 40 наукових праць, серед них 14 наукових статей, 8 винаходів і корисних моделей. Учасник науково-технічних конференцій та симпозіумів, в тому числі міжнародних.

Джерело:

ВОЛОШИН Віталій Несторович [Електронний ресурс] // Кафедра конструювання верстатів, інструментів та машин ТНТУ ім. І. Пулюя. – Тернопіль, 2019. – Режим доступу: https://kaf-vi.tntu.edu.ua/voloshyn-vitalij-nestorovych.html, вільний.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2898 публікацій.

Залишити відповідь