ВОЛКОВА Світлана

Автопортрет, 2012 Джерело: https://www.masterart.cz

ВОЛКОВА Світлана (20.06.1976) — художниця.
веб-сайт: https://www.masterart.cz/ru
e-mail: volkova@masterart.cz
мобіл: (420) 773 648 105

Народилася 20 червня 1976 року в м. Тернополі. Закінчила Підволочиську середню школу. У 1993—1998 роках навчалася в Тернопільському педагогічному університеті ім. В. Гнатюка (нині національний).

Працювала вчителем образотворчого мистецтва в школах м. Києва. Згодом, після закінчення курсів дизайну інтер’єрів (2002) при Київському інженерно-будівельному інституті, займалася дизайнерською діяльністю та викладала малювання в студії живопису в м. Києві.

Opuštěný kostel. (M. Raměnskoje). Akvarel, inkoust, papír. 2010 року. Джерело: https://www.masterart.cz

Проживала в підмосковному містечку Раменське, відновивши там  роботу арт-студії «Пензлик». У 2005 році з народженням сина, повернулась в Україну, почала писати вірші. У 2007 року виходить перша збірка віршів «Не шукай мене коханий»,  проходять перші персональні виставки, галереї та літературні концерти.

«Її роботи тяжіють до традиційного мистецтва і виконані на доброї реалістичної основі; вони політичо незаангажовані і показують, що не всі зводиться до злободенних соціальних проблем, а красу можна знайти і в повсякденності, і в інтимності власного світу. Інтерес викликає і її колорит. До кожної роботи вона підходить суб’єктивно, ніж та привертає увагу глядача» (Євген Удін)

 

Джерело: https://www.masterart.cz

2009 –  друга збірка віршів «Ескізи почуттів». Спектакль – презентація збірки поезій проходить в Тернопільському театрі книги «Діалог» під керівництвом режисера Бориса Салабчука.

Персональні виставки: ТНПУ (2008, Тернопіль), приватній арт-галереї «Щасливі зустрічі» (2010, Тернопіль, 25 картин), Тернопільському художньому музеї (2011).

З 2011 – в Чехії. Після підтвердження диплома в Чехії працює викладачем образотворчого мистецтва. Індивідуальні та групові курси образотворчого мистецтва. Карлові Вари, Прага. Співпраця з дитячим центром в Карлових Варах. Індивідуальна творчість.

джерело: https://www.masterart.cz

2015: Персональна виставка живопису у приватній галереї (Відень, Австрія)

У доробку художниці серія портретів «Відомі люди», які передають суть професії персонажів, зокрема:

  • «Портрет режисера»,
  • «Портрет математика»
  • тощо.

Балабенка 2016. Папір, акварель.

Джерела:

Волкова Світлана [Текст] // Мистці Тернопільщини. Ч. 1. Образотворче мистецтво : бібліогр. покажч. / Департамент культури, релігій та національностей Терноп. облдержадмін., Терноп. обл. універс. наук. б-ка ; уклад. В. Миськів ; авт. вступ. ст. І. Дуда ; ред. Г. Жовтко ; керівник проекту та наук. ред. В. Вітенко. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2015. — С. 288—289.  — (Мистецька Тернопільщина). — Режим доступу: http://library.te.ua/wp-content/uploads/2009/03/2016_mt.pdf(останній перегляд: 30.03.2019).

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2386 публікацій.

Залишити відповідь