ВОЛКОВА Світлана

 In Архітектори | Художники | Скульптори

Автопортрет, 2012 Джерело: https://www.masterart.cz

ВОЛКОВА Світлана (20.06.1976) — художниця.
веб-сайт: https://www.masterart.cz/ru
e-mail: volkova@masterart.cz
мобіл: (420) 773 648 105

Народилася 20 червня 1976 року в м. Тернополі. Закінчила Підволочиську середню школу. У 1993—1998 роках навчалася в Тернопільському педагогічному університеті ім. В. Гнатюка (нині національний).

Працювала вчителем образотворчого мистецтва в школах м. Києва. Згодом, після закінчення курсів дизайну інтер’єрів (2002) при Київському інженерно-будівельному інституті, займалася дизайнерською діяльністю та викладала малювання в студії живопису в м. Києві.

Opuštěný kostel. (M. Raměnskoje). Akvarel, inkoust, papír. 2010 року. Джерело: https://www.masterart.cz

Проживала в підмосковному містечку Раменське, відновивши там  роботу арт-студії «Пензлик». У 2005 році з народженням сина, повернулась в Україну, почала писати вірші. У 2007 року виходить перша збірка віршів «Не шукай мене коханий»,  проходять перші персональні виставки, галереї та літературні концерти.

«Її роботи тяжіють до традиційного мистецтва і виконані на доброї реалістичної основі; вони політичо незаангажовані і показують, що не всі зводиться до злободенних соціальних проблем, а красу можна знайти і в повсякденності, і в інтимності власного світу. Інтерес викликає і її колорит. До кожної роботи вона підходить суб’єктивно, ніж та привертає увагу глядача» (Євген Удін)

 

Джерело: https://www.masterart.cz

2009 –  друга збірка віршів «Ескізи почуттів». Спектакль – презентація збірки поезій проходить в Тернопільському театрі книги «Діалог» під керівництвом режисера Бориса Салабчука.

Персональні виставки: ТНПУ (2008, Тернопіль), приватній арт-галереї «Щасливі зустрічі» (2010, Тернопіль, 25 картин), Тернопільському художньому музеї (2011).

З 2011 – в Чехії. Після підтвердження диплома в Чехії працює викладачем образотворчого мистецтва. Індивідуальні та групові курси образотворчого мистецтва. Карлові Вари, Прага. Співпраця з дитячим центром в Карлових Варах. Індивідуальна творчість.

джерело: https://www.masterart.cz

2015: Персональна виставка живопису у приватній галереї (Відень, Австрія)

У доробку художниці серія портретів «Відомі люди», які передають суть професії персонажів, зокрема:

  • «Портрет режисера»,
  • «Портрет математика»
  • тощо.

Балабенка 2016. Папір, акварель.

Джерела:

Волкова Світлана [Текст] // Мистці Тернопільщини. Ч. 1. Образотворче мистецтво : бібліогр. покажч. / Департамент культури, релігій та національностей Терноп. облдержадмін., Терноп. обл. універс. наук. б-ка ; уклад. В. Миськів ; авт. вступ. ст. І. Дуда ; ред. Г. Жовтко ; керівник проекту та наук. ред. В. Вітенко. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2015. — С. 288—289.  — (Мистецька Тернопільщина). — Режим доступу: http://library.te.ua/wp-content/uploads/2009/03/2016_mt.pdf(останній перегляд: 30.03.2019).

Recommended Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search