Візерунок, ансамбль народної музики

24.04.2017 | Автор: | Категорія: Мистецькі колективи | Виконавці

Джерело

 Ансамбль народної музики «Візерунок» – самобутній молодіжний колектив, лауреат першої премії Республіканського конкурсу артистів естради, яскраво репрезентує спів, музику, танці та гумор Західного регіону України.

Колектив створений у серпні 1988 р. з талановитих випускників Рівненського інституту культури, Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької та Львівської консерваторії. Самобутність колективу – у використанні маловідомих музичних інструментів (сопілка, дводенцівка, гуцульське ребро, телинка, най, окарина, бугай, ліра, козо-бас, фрілка).

Професійність, поетичність, глибока продуманість виконуваних творів – риси притаманні цьому колективу. Концертні програми з музикою, піснями, танцями та жартами проходять як театральне дійство. Впродовж двадцяти років колективом керує прекрасний знавець фольклору, оригінальний аранжувальник, високопрофесійний музикант та організатор творчого процесу заслужений артист України Мирослав Бабчук.

У 2012 році ансамбль отримує звання академічного. Улюбленці української публіки – «Візерунок» із задоволенням представляють національні пісні, музику та танці за кордоном. Їм аплодували у США та Канаді, у Німеччині та Австрії, у Польщі та Англії, у Франції та Нідерландах.

Джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2708 публікацій.

Залишити відповідь