ТЛУЩ Владислав Олегович

ТЛУЩ Владислав Олегович (1992, м. Тернопіль) – оперний співак  (баритон), педагог по вокалу.

Владислав Тлущ народився у Тернополі в 1992 році. Навчався у Тернопільському музичному училищі ім. Соломії Крушельницької (2008-2011) клас викладача Бойка Р. П.. У 2012 р. вступає до Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка у клас заслуженого артиста України Ореста Сидора (2012-2018).

Першим визначним випробуванням стала участь у конкурсі Klaudia Taev Competition, Estonia 2016. У 2017 році з успіхом дебютував у партії Фігаро у постановці Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької «Безумний день або весілля Фігаро» В. А. Моцарта, режисер-постановник Василь Вовкун.20

У 2018 році став призером Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім. В. Сліпака (Львів). У цьому ж році був прийнятий на посаду соліста Львівського органного залу. Працював з такими диригентами як Юрій Бервецький (Україна), Тарас Криса (Україна, США), Теодор Кухар (США) з яким працював над записом CD-диска для англійського лейблу Toccata Classics.

Володар лірико-драматичного баритона зі світлим, яскравим тембром і значною силою, що дає йому можливість виконувати як ліричні, так і драматичні партії. Проходив майстер класи у маестро Володимира Чернова (Росія – США, Лос-Анджелес), Ейтана Пессена (Німечинна, Польща) Ольги Пасічник (Україна, Польща).

Джерело:

Баритон Владислав Тлущ: «Голос – це такий апарат, до якого не можна ставитися зверхньо» [Текст] : [інтерв’ю] з солістом Львівського органного залу, уродженцем Тернополя В. Тлущем / [спілкувалася] ЖС. Вершигора // Номер один. — 2019. — 8 трав. — С. 14 : фот. кольор. — (Культура).

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2769 публікацій.

Залишити відповідь