Салевич Іван Миколайович

11.08.2017 | Автор: | Категорія: Діячі культури й мистецтва, Науковці
Салевич Іван Миколайович (06.08.1960, с. Виноградне Заліщицького р-ну Тернопільської обл.), скульптор. Член Національної Спілки художників України (1990). Працює в галузі станкової та монументальної скульптури.

1975-1981 рр. – Вижницьке училище декоративно-прикладного мистецтва. 1982-1987 рр. – Московське вище художньо-промислове училище, факультет монументального та декоративно-прикладного мистецтва.

Від 1987 року живе в м. Чернівці. Працює в галузях станкової скульптури, твори виконує у металопластиці, кераміці, бронзі, дереві, у станковій графіці – в техніках: монотипній, пастелі, акварелі, олійному живописі, в змішаній техніці, створює інсталяції.

З 2002 по 2004 роки працював на посаді асистента кафедри педагогіки та методики початкового навчання в Чернівецькому Національному університеті імені Юрія Федьковича. З 2009 по 2013 роки – очолював Чернівецьку обласну організацію Національної спілки художників України.

Активний учасник багатьох всеукраїнський, обласних, міжнародних симпозіумів, мистецьких проектів, виставок. Переможець багатьох конкурсів на спорудження пам’ятників у Чернівцях та області.

Твори зберігаються у Чернівецькому художньому музеї, Кам’янець-Подільській художній галереї, Державному музеї-заповіднику української кераміки в Опішному, Музеї «Майстерня Івана Кавалерідзе» (Київ), Домі-музеї Максиміліана Волошина у Коктебелі.

Автор ідеї та організатор Всеукраїнського мистецького проекту «Український фолькмодерн».

Дізнатися більше →

Джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1246 публікацій.

Залишити відповідь