Розвиток зв’язку в Тернопільській області

28.06.2018 | Автор: | Категорія: Транспортні та поштові служби
Електрозв’язок

В галузі електрозв’язку області упродовж І півріччі 2013 року проводилась робота, спрямована на забезпечення подальшого послідовного розвитку телекомунікацій області, впровадження сучасних технологій, технічного переозброєння, зростання обсягів та підвищення якості надання послуг електрозв’язку.

Тернопільською філією ПАТ “Укртелеком”:

  • надано господарському сектору та населенню послуг на суму 12271,5 тис. грн., що складає 104,9 % росту до відповідного періоду минулого року;
  • встановлено 2389 стаціонарних телефонів, що становить 119,5%;
  • введено в дію нові майданчики в м. Тернопіль та Тернопільській області, с. Озеряни Борщівсього району, с. Постолівка Гусятинського району, с. Бриків, с. Рохманів Шумського району , с. Качанівка Підволочиського району.

Розпочато роботи з будівництва нових майданчиків ШСД в с. Сапанів Кременецького району.
Продовжуються роботи з організації послуги для постійного доступу до мережі інтернет для бізнес-абонента ПАТ «Приватбанк».

Споживання послуг на одного жителя становить 54,05 гривень.

Проводове радіомовлення

Станом на 01.07.2013 року в Тернопільській області нараховується 50788 основних радіоточок. З початку року кількість радіоточок зменшилась на 4546. Послугами проводового мовлення (ПМ) в області користуються мешканці 345 населених пунктів, а в 708 населених пунктах послуги проводового мовлення не надаються.

Відповідно до плану експлуатації проводового мовлення по Тернопільській філії ПАТ “Укртелеком” в І півріччі 2013 року капітальним ремонтом відремонтовано 7,81 кілометрів лінії радіофікації при плані 7,7 км, з них 6,02 км ліній спільної підвіски на ПЛ-0,4 кВ при плані 6 км.

Поточним ремонтом охоплено 407,57 км при плані 324,8 км. На капітальний та поточний ремонти і відновлення довготривало-непрацюючих радіоточок в витрачено коштів на суму 18,6 тис. грн.

У 2013 році проведені роботи по відновленню мережі проводового мовлення зруйнованої внаслідок реконструкції ліній електропередач, які використовуються для підвіски проводів радіофікації в с. Петрики, в смт. Підволочиськ.

В результаті відновлено роботу 10 основних радіоточок. Крім того цехами електрозв’язку в І півріччі 2013 року встановлено 47 нових радіоточок.

Мобільний зв’язок

Проходить збільшення абонентів стаціонарного бездротового зв’язку CDMA ТОВ “Інтертелеком” та абонентів мобільного зв’язку. На даний час в області знаходиться 797 базові станції стільникового зв’язку. Всі вищезгадані базові станції працюють у відповідності з чинним санітарним законодавством.

Впродовж 2013 року за результатами розгляду заявочних документів 5операторів мобільного зв’язку отримали (переоформили) 33 дозволи на експлуатацію базових станцій стандартів GSM – 900 та DCS – 1800 з них 23 в районах області.

Відповідно до договорів та розпорядження Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” регіональна філія здійснює щомісячний технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 100% базових станцій в процесі експлуатації (після включення на передачу в тому числі в тестовому режимі).

Поштовий зв’язок

Станом на 01.07.2013 р. мережа об’єктів поштового зв’язку Тернопільська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” нараховує 467 одиниці, в тому числі 383 сільських, 66 міських та 18 пересувних.

За результатами роботи І півріччя 2013 року Тернопільською дирекцією отримано 40 421,0 тис. гривень доходів.

За І півріччя 2013 р. доходи від надання послуг склали по:

– письмовій кореспонденції – 4 274,7 тис. гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 94,4%;

– посилках – 1 401,0 тис. гривень., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 112,0%;

– виплаті та доставці пенсії, грошової допомоги – 21 329,6 тис. гривень, темп росту становить 109,6%;

– розповсюдженню періодичних друкованих видань – 3 195,7 тис. гривень, у порівнянні з минулим роком ріст становить 112,5%.

Основним напрямком покращення якості є наближення послуг поштового зв’язку до споживачів, задоволення їх потреб. Стратегія розвитку ТД УДППЗ «Укрпошта» націлена на:

  • забезпечення потреб клієнтів у сучасних послугах високої якості,
  • застосування ринкових механізмів ведення бізнесу,
  • раціональне використання висококваліфікованого кадрового потенціалу.

Характерною рисою розвитку підприємства є впровадження автоматизованих систем для технологічних процесів поштового зв’язку, управлінського та бухгалтерського обліку, управління фінансовими потоками та інше.

З метою забезпечення державної політики в галузі поштового зв’язку, розширення спектру послуг поштового зв’язку населенню та організаціям ТД УДППЗ “Укрпошта” в 2013 році надаються нові види послуг:

  • оформлення страхових договорів ( полісів ),
  • оформлення кредитних та депозитних договорів.

З метою підвищення якості та розширення спектру надання послуг поштового зв’язку постійно проводиться виробниче навчання з працівниками, які надають послуги. Також проводиться навчання по підвищенню кваліфікації працівників інших професій галузі.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 3095 публікацій.

Залишити відповідь