Автовокзал Кременець, розклад руху автобусів

21.07.2018 | Автор: | Категорія: Автостанції | автовокзали

Автовокзал Кременець
Повна назва: Автобусна станція ВАТ “Тернопільавтотранс 16100”
Адреса: Кременець, Дубенська, 138  (будівля колишньої синагоги)
Контакти: (03546) 22244

Приймає маршрути за 80 напрямками. Через станцію проходить 210 маршрутів. Найпопулярніші з них дозволяють добратися до таких міст як Почаїв, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Броди, Кам‘янець-Подільський, Рівне  та Шумськ.

Автовокзал працює цілодобово. На деякі маршрути квитки можна придбати онлайн. Біля автостанції знаходиться банкомат, відділення Приватбанку,  автобусна зупинка міського транспорту “Дубенська”, банкомат “Приватбанку”.

Розклад руху автобусів АС Кременець (за маршрутами автобусів)

Берестя (Білорусь) — Тернопіль

16:10

Варшава (Польща) — Херсон
07:25

Володимир-Волинський — Тернопіль
11:25

Дубно — Івано-Франківськ
07:25

Дубно — Київ
07:55

Дубно — Радивилів
08:20 14:20

Дубно — Шумськ
12:15

Івано-Франківськ — Дубно
21:00

Івано-Франківськ — Луцьк
13:20

Івано-Франківськ — Рівне
11:35 13:25 21:15

Кам’янець-Подільський — Луцьк
14:25

Кам’янець-Подільський — Почаїв
15:00

Камінь-Каширський — Тернопіль
08:00

Київ — Почаїв
08:50

Київ — Тернопіль
18:05

Ковель — Тернопіль
11:40 14:35

Ковель — Хмельницький
13:05

Кременець — Івнанківці
07:55 16:40(кр Сб-Нд)

Кременець — Бережани
07:05

Кременець — Броди
05:55 09:30 11:55 15:20 17:05

Кременець — Загайці
05:30(кр Сб-Нд) 14:00

Кременець — Кам’янець-Подільський ч/з Почаїв
07:20

Кременець — Ковель
09:10

Кременець — Комарівка
12:25(кр Сб-Нд)

Кременець — Кімнатка
07:30 13:40 16:00 18:30

Кременець — Ланівці
06:00(Нд) 06:50 11:30(кр Нд) 14:15 15:10(Пт) 17:10(кр Сб-Нд)

Кременець — Львів ч/з Броди
07:00

Кременець — Лідихів
11:25 13:55

Кременець — Плоске ч/з Катеринівка
07:10 11:00

Кременець — Попівці
06:30 12:30 17:30

Кременець — Почаїв
07:30 07:50 08:10 08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50

Кременець — Ридомиль
05:40 13:50

Кременець — Рівне
06:35 15:05

Кременець — Сокаль
08:00 14:00

Кременець — Старий Олексинець
05:15 13:20

Кременець — Тернопіль
05:05 05:25 05:45 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05 08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45 15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45

Кременець — Тернопіль ч/з Залізці
05:30 12:15

Кременець — Хмельницький
05:50

Кременець — Хмельницький ч/з Теофіполь
16:10

Кременець — Чернівці
08:00

Кременець — Шумськ
06:00(Нд) 06:15 07:30 10:10 10:30 15:00 15:20 18:00

Кузнецовськ — Тернопіль
10:35 13:30

Луцьк — Івано-Франківськ
13:20

Луцьк — Кам’янець-Подільський
11:35

Луцьк — Почаїв
07:50 17:10

Луцьк — Тернопіль
08:10 09:50 16:05 16:45 18:20 19:30

Луцьк — Хмільник
08:33

Львів — Шепетівка
17:15

Москва (РФ) — Чернівці
11:55(Пн)

Почаїв — Луцьк
10:05 19:05

Почаїв — Рівне
08:25 10:35 17:10

Почаїв — Стара Вижівка
15:45

Почаїв — Хмельницький
14:45(кр Ср)

Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бережани
08:20

Рівне — Івано-Франківськ ч/з Бучач
09:45 17:10

Рівне — Почаїв
08:40 16:12

Рівне — Тернопіль
10:15 10:55 11:35 14:10 15:35 16:30 17:50 19:50

Рівне — Чернівці
09:05 12:15 22:55

Світязь — Тернопіль
09:35 20:45

Стара Вижівка — Почаїв
10:00

Тернопіль — Берестя (Біл)
11:20

Тернопіль — Київ
11:30

Тернопіль — Ковель
16:25 18:55

Тернопіль — Кузнецовськ ч/з Луцьк
17:05

Тернопіль — Кузнецовськ ч/з Рівне
17:55

Тернопіль — Луцьк
07:45 07:50 10:00 11:45

Тернопіль — Рівне
06:55 07:10 09:40 12:45 14:45 16:00

Тернопіль — Світязь
06:25 14:40

Хмельницький — Почаїв
13:15

Хмільник — Луцьк
17:35

Чернівці — Рівне
02:35 14:15 17:25

Шепетівка — Львів
09:45

Шумськ — Дубно
07:35

Онлайн-табло автовокзалу КРЕМЕНЕЦЬ

Транспортні підприємства у м. Кременець:
 Вантажні перевезення по Україні:
  • САПФІР, ПМП, Кременець, Вокзальна, 21, тел. : (03546) 24867
Пасажирські перевезення по місту, області, Україні
  • КРЕМПАСТРАНС, АТ , Кременецький район, Кременець, Дубенська, 51
    голова правління: (03546) 22325
    головний бухгалтер: (03546) 23763
    диспетчер: (03546) 22709
    плановий відділ: (03546) 23663

Article Source

Автор:

Даний автор додав 31 публікацій.

Залишити відповідь