РОМАНЮК Руслан

22.11.2018 | Автор: | Категорія: АТО | ООС. Книга пам'яті

РОМАНЮК Руслан Богданович (1977 , с. Білозірка Лановецького району Тернопільської області – 14.11.2018, м. Дніпро) – український  військовик, контрактник Збройних сил України з 2016 року.

Романюк Руслан Богданович народився 29 березня 1977 р. в м. Тернопіль в сім’ї Романюків Галини Серафимівни і Богдана Олександровича. Сімейне життя в батьків не склалось, після розлучення кожен з них влаштував своє життя.

Так склалося, що в кількох місячному віці  Руслан залишився на вихованні бабусі і дідуся Бойчуків Марії Павлівни і Серафима Дмитровича які проживали в с. Білозірка.  В 1983 році Руслан став учнем 1 класу Білозірської середньої школи.

В 1992 році закінчив 9 клас з задовільною поведінкою і задовільним ставленням до навчання. У цьому ж році поступив на навчання в Лановецьке ПТУ на спеціальність тракторист-машиніст. В березні 1995 року закінчив навчання і 22 травня цього року був призваний в Збройні Сили України. Служив в м. Славуті Хмельницької області в розвідувальних військах.

28 листопада 1996 р. відслуживши повернувся в рідне село, де і почав свою трудову діяльність працюючи на колгоспному зернотоку. (5 жовтня 2014 році одружився, але сімейне життя не склалося, в 2015 році розлучився, дітей не було).

29.05.2016 р. пішов захищати Україну,  підписавши контракт на службу в Збройних Силах України. Пройшовши навчання на військовому полігоні  Львівської області, був направлений у військову частину міста Маріуполь.  Після чого продовжив службу на передовій лінії оборони в військово-морській піхоті сіл Водяне і Широкино.

7 листопада 2018 після 2-х років служби, боєць виїхав у відпустку в рідне село, але додому йому не судилося потрапити. Загинув за невияснених обставин у Дніпрі.  Закривавлене тіло  Руслана Романюка було знайдено 13 листопада неподалік залізничного вокзалу міста Дніпра  в закинутому приміщенні. Відкрито кримінальне провадження за фактом навмисного вбивства.

Тіло військовослужбовця було доставлено 18 листопада в рідне село де було поховано з усіма військовими почестями на сільському кладовищі села

Страшна новина сколихнула щойно Лановеччину та нашу парафію!!! Жорстоко був вбитий контрактний військовослужбовець ЗСУ Руслан Романюк, який їхав у відпустку у своє рідне село Білозірка і так хотів побувати на молитві в своєму тихому сільському храмі!!
Вічна пам’ять !!

Похований 18 листопада 2018 року в рідному с. Білозірка
Деталі: https://te.20minut.ua/Podii/vbitogo-viyskovogo-ruslana-romanyuka-pohovayut-18-listopada-u-ridnomu–10742103.html

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2890 публікацій.

Залишити відповідь