Компанія “Волошин”

Відділ продажу: +38 (0352) 40-40-01
Лінія консультацій: +38 (0352) 40-10-01
Графік роботи: Пн.-Пт. (з 09.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00)
е-Пошта: sales@voloshyn.com.ua ; веб-сайт: http://www.voloshyn.com.ua
Адреса: м. Тернопіль, вул. Медова, 20, 22 (бізнес-центр “Олімп”, 4-й поверх)

1 С:Франчайзі Компанія “Волошин” працює з 2001 року і є офіційним партнером фірм “1С” та “1С-Бітрікс”.

Для Вас ми:

 • автоматизуємо діяльність Вашого підприємства засобами програмного забезпечення фірми 1С (на платформах 1С:Підприємство 8 і 1С:Підприємство 7.7);
 • надамо консультації з ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліків;
 • проведемо навчання у Центрі Сертифікаційного Навчання по програмах 1С;
 • розробимо та впровадимо систему бюджетного управління компанією;
 • створимо Web-проекти, інтернет-магазини, інтегровані з 1С на платформі 1С:Бітрікс;
 • підберемо оптимальне комп’ютерне забезпечення та створимо локальну мережу Intranet.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1932 публікацій.

Коментарі (2)

 1. Ольга

  Компанія «Волошин» позиціонує себе на ринку, як професіонали по налаштуванню роботи в 1С та управлінні підприємством, чим і обґрунтовують високу вартість своїх послуг для клієнтів.
  Проте ми на своєму досвіді пересвідчились, що це зовсім не відповідає дійсності, тому і хочемо застерегти Вас.
  Задачі, які по дедлайну мали закінчитись через три місяці – не допрацьовані і зараз, більше як півроку. Все що програмували хлопці, потрібно було ретельно перевіряти. Знайдені і вказані помилки – виправлялись, але ті помилки, які ми не вказали – проявляються зараз в роботі. На прохання виправити недопрацювання – компанія, знову ж таки, виставляє нові рахунки. Хоча, при першій нашій зустрічі обговорювалось, що всі нові продукти розроблені компанією «Волошин» тестуються і ретельно перевіряються перед запуском.
  Хіба так працюють професіонали?

  • Вікторія

   Ми були прикро вражені, отримавши такий відгук про роботу компанії, адже завжди намагаємось максимально задовольнити вимоги клієнтів і цінуємо кожного нашого Замовника. Хочемо зазначити, що успіх впровадження програмного забезпечення на 100% залежить від спільних зусиль всіх учасників проекту: як з боку Замовника, так і з боку Виконавця. Можемо впевнено заявити, що проект автоматизації виконувався згідно з діючими в Компанії «Волошин» процесами, відповідно до загальноприйнятої технології виконання робіт по проекту і затвердженого технічного завдання. Більше того, було виконано ряд робіт і надано багато консультацій поза межами технічного завдання. Це звична практика для Компанії «Волошин», оскільки ми завжди націлені не лише на задоволення потреб клієнтів, а й на перевершення їх очікувань та підвищення їх лояльності до Компанії. Вважаємо недоцільним вдаватись у деталі і подробиці цієї справи в площині мережі Facebook, а також негідним двох лідерів у своїх галузях продовжувати цю безглузду Інтернет-переписку. Всі подальші суперечки стосовно цього питання пропонуємо розглядати в правовому полі в рамках чинного законодавства.

Залишити відповідь